Търся: Търся изработката изключително лесен на сайт.

TROLL

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички!
Търся човек за следното :

1.Да ми регистрира домейн. за 5 години
2.Да ми закупи хостинг. за 5 години
3.Да ми направи сайт.
Сайта е прост. Ще е тип визитка. Ще се състой само от 1 страница без никакви директории. Трябва да има мобилна версия - тя е много важна. Да има хубав и запомнящ се background (ще дам пример). Background-а ще се слее с лого, което вече имам. Ще има един или двa бутона с препратки към социални мрежи. Ще има малък предварително подготвен текст. Това е. Максимално изчистено, точно и ясно.

Търся възможност и цена. Може да се свържете с мен на лично съобщение във форума. Там вече ще си харесам човек за да свърши тази работа.

Ще следя офертите до 31.03.2023. Ще обявя кой ще се заеме с направата на сайта на 04.01.2023.

Моля за точни и ясни цени :
1.Цена за домейн за 5 години
==>Не ми пука какъв ще е домейна, защото сайта ще се използва за трафик - максимално евтино. Имам измислено име.
2.Цена на хоста за 5 години в CooliceHost
==>Сайта няма да има голям обем от данни, така че може да е по-проста и бюджетна офертата, но е важно сайта да зарежда много бързо.
3.Средна цена за изработката на сайта.
==>Ще помагам с кратки и точни изисквания за дизайна. Горе долу знам какво искам. Не съм от тегавите и претенциозните.

Ако не съм уцелил правилния раздел - админа може да премести темата, но да има едно на ум, че нямам достъп до всички под раздели на форума.
 
80 лв за домейна (.com) + 200 за работата.
Статична ще е страничката, затова разходи за хостинг няма да има (сори, кулайс)

ПП: цената е за страница с височина до 1500 пиксела (около екран и 1/2).
ПП2: онлайн портфолио нямам (в момента)
ПП3: фактури не издавам (в момента)
 
80 лв за домейна (.com) + 200 за работата.
Статична ще е страничката, затова разходи за хостинг няма да има (сори, кулайс)

ПП: цената е за страница с височина до 1500 пиксела (около екран и 1/2).
ПП2: онлайн портфолио нямам (в момента)
ПП3: фактури не издавам (в момента)
Здравей, Контра.

Какво означава "статична страница". Извинявай за глупавия въпрос, наистина не разбирам от тази материя.

ПП2,ПП3 - Няма проблем и аз към момента не приемам фактури.
 
Домейна и сам можеш да си го вземеш - към 60-70 долара идва за 5 години, можеш да си го превалутираш в левове. Хостинг може да се мине май безплатно.

Иначе пусни го като конкурс изработката на страничката, че да се пробваме и ние кодерите. Няма само дизайнерите да си ги мерят.
Имаш вече 2 участника.
 
Домейна и сам можеш да си го вземеш - към 60-70 долара идва за 5 години, можеш да си го превалутираш в левове. Хостинг може да се мине май безплатно.

Иначе пусни го като конкурс изработката на страничката, че да се пробваме и ние кодерите. Няма само дизайнерите да си ги мерят.
Имаш вече 2 участника.
Здравей, Sky!

Темата на проекта е много чувствителна и искам да мина по-тихичко и незабелязано. Ако пусна конкурс ще изпреварим темата "биткойн" по активност и ще се стигне до банове.
 
  • Like
Реакции: Sky
Какво означава "статична страница". Извинявай за глупавия въпрос, наистина не разбирам от тази материя.
Ще рече че няма да е "динамична" - няма да показва различно съдържание в зависимост от подадени параметри/заявки, ами ще е заковано. Без PHP, база данни и т.н.

Иначе пусни го като конкурс изработката на страничката, че да се пробваме и ние кодерите. Няма само дизайнерите да си ги мерят.
Имаш вече 2 участника.
Бих участвал в конкурс ако наградата е 800+ лв, що па не.
 

Горе