Търся: изработка на сайт за запознаства

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,
Търся човек за изработка на сайт за запознанства по мой дизайн. Казвам по мой дизайн, за да не си губим времето в правене на такъв.

Време за изработка: 45 дни
Функции на сайта: Като всеки Бг сайт за запознанства - видяха ме, блог за писане на статии+коментари, лична галерия+коментари, публична галерия+коментари, потребители онлайн, приятели онлайн, търсене по user name, търсене по предварително зададени критерии и години. Точкова система за изпращане на подаръци безплатно, вашите истории, вашите коментари, добавяне на видео в профила на потребителя+коментари. Месечна класация на потребители. Има още 3-4 неща, които ще ги обсъдим на по-късен етап.
Потребители:
Стандартни и ВИП.
Видео чат:
може, ноне е належащо.
Система за плащане
: sms, paypal, credit card, epay предоставена от yesspay.com
( имам регистрация там )
Система: можете да използвате готови системи или да го напишете вие. За мен е важно да работи с моя дизайн и да спазим времето за изработка.
Цената също е важна, но за нея ще говорим след като се убедим във вашите умения и професионализъм.
Начин на работа: задължително с договор подписан от двете страни.
Бюджет: изпратете ми вашите оферти на ЛС или на kokoiva69 (at) abv . bg

ВАЖНО: Ако съм пропуснал нещо в описанието, моля пишете ми. Ако смятате, че е добре да има още функции, моля пишете ми. Отворен съм да разговарям и обмислям всякакви идеи.
 
От: Търся: изработка на сайт за запознаства

Моята оферта е 1400лв.
 
От: Търся: изработка на сайт за запознаства

Здравейте !

Пощата Ви е пълна. Моля, пишете ми на ЛС с вашите координати, за да мога да се свържа с вас.

Благодаря Ви !
Приятен ден !
 

Горе