Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Beavis Bg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Предлагам участие в цялостна система от сайт за групово пазаруване, агрегатор за оферти от сайтове за групово пазаруване и сайт за туристически оферти. Идеята е сайтовете да са свързани и да се развиват паралелно, като към всеки от тях има и фейсбук група, за допълнителни посещения. Два от сайтовете са готови и развити, трябват само средства за реклама. Предполагаемата инвестиция е в рамките на 5000-10000 лв. в рамките на 6 месеца.

За повече информация, моля пишете на [email protected].

Поздрави,
Илиан Антонов
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Пиши в темата кой ще избира как да бъдат разпределени средствата за реклама, и ако си ти, как точно ще бъдат инвестирани.
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Средствата за реклама ще бъдат избирани предимно от нас, но ще се допитваме до евентуалния инвеститор. Ще разчитаме предимно на таргетирана реклама, но също така ще търсим и популяризация сред Интернет потребителите, като ще търсим и повече посещения на сайта. Всяка една оферта в сайта ще бъде пусната в таргет-канали за реклама с цел намиране на точните клиенти.
Намирането на най-подходящи и заинтригуващи оферти, които да публикуваме в сайта също ще бъде цел на рекламната ни кампания.
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Освен ако не се продаде междувременно http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=37427
20 бона, малко му искаш...

Погледнах темата и определено цената е мега нереална.

Ще ти кажа защо : посещения - много малки ! оптимизация - много ниска ! популяризация - много ниска ! Тея 20 бона от един къстъм дизайн и кода ли идват?

Коментара ми е повече да ти помогна с намирането на реалната цена на проекта от колкото нещо друго.

Друго - писал си, че прави 4000 уникални на месец и цитирам "Импресии на Месец - 5440" - аз ли съм в грешка или сайта има толкова голям реит на отпадане който и да искам не мога да постигна.
 
Последно редактирано:
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Цената е определена предвид разходите за реклама, от която имаме нужда за развитие на сайта. Също така разчитам на доста силния домейн, което за съжаление в България трудно би било доста ефектно. Не ми е спешно да се развие сайтовете, така че съм пуснал обявата ако и когато някой има интерес.

За съжаление нямам средства да ги рекламирам в момента, затова се налага да намеря инвеститор.

Посещенията не са най-сериозния критерии за успех на даден бизнес. Мога да направя 2000 уникални на ден и 20 000 фена във ФБ за 1-2 седмици, после да изкарам статистиката и да заблудя евентуалния инвеститор.

Също така тук търся инвеститор, който да ми помогне именно за рекламата, а не продажба на сайта!
 
Последно редактирано:
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Ще заблудиш ама дрънки, освен ако не отидеш да го продаваш на женския пазар...
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Не знам защо е нужно да се пишат толкова невероятно много излишни коментари. Ако някой има желание да стане инвеститор - добре, а ако не - защо спами? Има оферта, ако няма желаещи, тя просто ще потъне и няма да се вижда. Толкова ли е задължително да пишем под всяка тема?
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Не знам защо е нужно да се пишат толкова невероятно много излишни коментари. Ако някой има желание да стане инвеститор - добре, а ако не - защо спами? Има оферта, ако няма желаещи, тя просто ще потъне и няма да се вижда. Толкова ли е задължително да пишем под всяка тема?

Че как. Ако темата ти беше със суми около 10-20 лева, надали щеше да събереш и 2 коментара. Тук обаче е лукративно да покажем финансови мускули и в духа на твоето гъбаркане, да се позабавляваме и ние.
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Как няма да се гъбаркат в темата, като е стартирана за лов на шарани.

Няма такъв бюджет за реклама:
инвестиция е в рамките на 5000-10000 лв
. Ми то разликата между едното и другото число е 5 бона бре. Много ми е интересно какъв бизнес план сте си написали, че да не знаете 5 хилядарки или 10 хилядарки ще хвръкнат за 6 месеца.

Че то като ще е толкова успешно, защо не занесете бизнес плана в банката... ами трябва да делите с някой от нас?

Ъ?
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Щото банката после ще взима къщи коли :)
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Значи се говори за рекламен бюджет на стартиращ сайт като процент от капиталът му. Аз се чудя как точно ще определите тази сума (парите за реклама) каква част ще представлява от капиталът на сайта - тоест дялът аджеба. Щом вие ще контролирате средствата, може да изкарате една услуга по реклама струваща 100лв. за струваща 1000лв. и дори повече (особенно ако вие самите я изпълнявате).
А по-конкретно - това банери в сайтове ли ще са, адуърдс ли, заплащане за фриилансерски услуги ли... за това говорим. Всеки тук много добре знае колко разтегливо понятие е това "колко струва рекламата".
И друго. Защо вие самите не сте се разбръмчали до сега да рекламирате сайтовете по директории, социалки, форуми и прочие и прочие. Щяхте да го направите напълно безплатно ако основната идея ви беше да рекламирате сайта. (или считате, че това не се води реклама) Точно за това си мисля, че тази сума която се търси не е за реклама и би трябвало да представлява % дял от сайтовете. Ама колко е този дял - не казвате. Тоест за да не кажа, че търсите шарани - ще кажа, че обявата е несериозна.

Иначе, ако не пишехме под всяка тема, това нямаше да е форум (какъвто е), а щеше да е просто сайт за обяви (какъвто не е) :wink:
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Момчето има много идеи не може да му се отрече ама как ги пляска тези суми не става така с една регистрация във форум да изкараш за седмица 30 000 лв. чиста пара...
 
От: Търся инвеститор в мащабен Интернет проект с няколко сайта

Написал съм "Средствата за реклама ще бъдат избирани предимно от нас, но ще се допитваме до евентуалния инвеститор" което би трябвало да наведе на мисълта, че всяка една реклама ще бъде съгласувана с него. Всички средства ще минават през фирма и могат да се следят - кога и за какво е плащано. Сумите са написани така, защото имам идея и концепция за рекламна кампания в рамките на 6 месеца, която да доведе достатъчно потребители на сайта, за да може след този период той да се издържа сам.
Както съм написал, потенциални желаещи могат да се свържат с мен лично, защото нямам никакви планове заради някой форумци, които мислят, че нямам идеи и си говоря просто някакви суми, да си издавам на всеослушание концепцията.
Нека не размиваме темата с коментари - "Яка идея" или "Тъпа идея", те не носят нищо градивно! Ако имате въпроси или смислени коментари - пишете, ако искате да ме напсувате или да ми се изсмеете - на лично, но не ставате по-велики когато някой Ви прочете коментара.
 

Горе