Търся инвеститор за универсална идея за сайт и приложение, предлагащи съвкупност от услуги

Недоучилия, мързелив, некомпетентен автор на темата, избягал от училище вече се сравнява с Мъск, Брансан, Гейтс, Зукър и т.н? Някой хора живеят в големи заблуди.
 
Ясно ми е, че си светило във всяка тема...
Така си е...

Но все пак да не се опитвам да те репликирам "ПРИЯТЕЛ"
Точно ме репликираш което те помолих да не правиш защотото няма смисъл.. Сега очакваме новия мъск да се пръкне точно от тоя форум благодарение на твоите съвети :)

Недоучилия, мързелив, некомпетентен автор на темата, избягал от училище вече се сравнява с Мъск, Брансан, Гейтс, Зукър и т.н? Някой хора живеят в големи заблуди.

Тадаааааам
 
Недоучилия, мързелив, некомпетентен автор на темата, избягал от училище вече се сравнява с Мъск, Брансан, Гейтс, Зукър и т.н? Някой хора живеят в големи заблуди.

Взе ми думите от клавиатурата...

Надявам се тук да открия възможност да започна развитието на идеята си.

Само с това изречение автора уби рибата. Мъск и Брансън и Кюбан и те така са се надявали да открият възможности за да започнат... NOT!

Всеки един от тримата е започнал да изкарва пари и да бута идеите си от ранната 12 годишна възраст - Мъск (прави видео игри), Брансън (продава коледни елхи) и Кюбан (продава боклукчийски чували). Никого не са чакали, не са се надявали, и не ги е спирало това, че нямат финанси, просто са излизали и са изкарвали каквото е необходимо по какъвто и да е начин, за да могат след това да вкарат тези пари в по-големите си идеи.

Сравнението между автора на темата и тези личности е меко казано неуместна.
 
Вие се карате, а автора никакъв го няма да отговоря на въпроси - това е показателно колко е отдаден да осъществи каквото и да е.

До автора какво точно искаш и търсиш? Имаш бизнес план защо не го презентираш в стартъп събития? Защо не отговаряш и на въпросите тук? Това, че си спрял висше, е ок, защото ще имаш още повече време да вложиш в себе си да инвестираш в своето развитие - за начало вкарай време и усилия за да докараш даден прототип или поне да си тествал идеята че работи, после вкарай време и усилия да изградиш умения на търговец след това sky is the limit
 
От къде знаеш, че на момчето идеята не е достатъчно добра и съвременна? А ако говориш за идеите на изброените горе - Тесла и СпейсЕкс не са идеи на 20 години също

Очевадно е, че не е такава. Причините са хиляди.
 
но след първата година се отказах, тъй като желая да започна да развивам идеите си. Винаги съм искал
Проекти, които днес струват милиарди, са започнати именно от студенти.
Проект, който да се развие поне в бизнес, струващ милиони, се прави на голям пазар.
Немалко проекти, инжектирани с милиони, са се провалили с гръм и трясък.
За да е успешен един бизнес, в екипа трябва да има поне един човек, който да разбира от търговия - Б. Гейтс е продавал ДОС в магазини, продаващи тоалетна хартия.
Някои от днешните големи бизнеси са започнати в гараж.
Някои от днешните големи бизнеси са започнали с кражба.
Създателите на големи бизнеси са сладкодумни и убедителни.
Имаш ли някоя от горните предпоставки? Или ще си останеш само с искането?
 
Тоз си пусна темата и се покри.

Няма такова нещо, в момента изобретява новата летяща кола под вещото ръководство на InvestSolution, единствен той му повярва и после ще цъкате с език като станат милионери :D
 
Ето това би трябвало да струва някоя хилядарка:

15202642_1373572915986461_8412832108006551174_n.jpg


Но се е озовало на неподходящо място и се продава само за 150 гривни!
 
Няма такова нещо, в момента изобретява новата летяща кола под вещото ръководство на InvestSolution, единствен той му повярва и после ще цъкате с език като станат милионери :D
Това, че ти си комплексирано чадо на социализма и си против всеки, който се опита да си вдигне главата над водата, не означава, че другите хора трябва да са като теб и да казват на всеки - "Ти нестааш, идиот си, тъп си, по добре ходи паси овце". Нали знаеш има една приказка, човек съди за другите според себе си. Ако ти не може да постигнеш нещо, не значи, че и другите не могат. Ма дай да не усложняваме, че няма да може да ме разбереш.

Такива компетентни по всички теми лица и на Зен Грей са му казвали, че за нищо не става, но историята помни друго.

Какво лошо има в това, че насърчавам момчето да дерзае, пък ако успее успее, ако не здраве да е. По-важното е, че е пробвал, а не е седял като тебе пред компютъра по цял ден и да се е тюхкал, че нищо не става и да храни всеки, които има желание да опита.

Айде със здраве, че затварям офиса и отивам си правя кефа, пък ти седи и цъкай Adsense-а ;)
Когато пораснеш достатъчно, може да дойдеш до офиса ми да ти дам няколко съвета от къде съм почнал и колко такива като тебе са ми казвали, че това не става онова не става.
 
Последно редактирано:
Това, че ти си комплексирано чадо на социализма и си против всеки, който се опита да си вдигне главата над водата, не означава, че другите хора трябва да са като теб и да казват на всеки - "Ти нестааш, идиот си, тъп си, по добре ходи паси овце". Нали знаеш има една приказка, човек съди за другите според себе си. Ако ти не може да постигнеш нещо, не значи, че и другите не могат. Ма дай да не усложняваме, че няма да може да ме разбереш.

Такива компетентни по всички теми лица и на Зен Грей са му казвали, че за нищо не става, но историята помни друго.

Какво лошо има в това, че насърчавам момчето да дерзае, пък ако успее успее, ако не здраве да е. По-важното е, че е пробвал, а не е седял като тебе пред компютъра по цял ден и да се е тюхкал, че нищо не става и да храни всеки, които има желание да опита.

Айде със здраве, че затварям офиса и отивам си правя кефа, пък ти седи и цъкай Adsense-а ;)
Когато пораснеш достатъчно, може да дойдеш до офиса ми да ти дам няколко съвета от къде съм почнал и колко такива като тебе са ми казвали, че това не става онова не става.

Не знам кой е коплексиран при положение, че ти изписа полвин екран текст в своя защита в отговор на едно мое шеговито подмятъне. Колкото до мен аз ще го преместя в другя крачол защото съм тука само да разтовавам ... ааа междувременно и аз затварям офиса след малко само да допиша тука ...

Ако трябва да сме точни не съм казал на никого ти си тъп и не ставаш даже напротив когато видя потенциал в нещо го подкпреям. Това, че ти единствен в тая тема не можа да разбереш(за справка по нагоре), че в младежа/темата които защитаваш няма нищо сериозно и е пълен балон си е изцяло твой проблем а може би комплекс. Но се притеснявай като понатрупаш житейския опит все по-лесно ще ти става да отсяваш джънка...

ПС> Ако продаваш нещо готино си бих дошъл да си купя нещо, що не :)
 
Вискяре, пропускаш частта където тия упоменатите бизнесмени случайно са се спънали в кракът на някой цру агент в някой изискан ресторант :D И после "само защото" са били съседи по маса, са седнали убаво да се наприказват в ползУ взаимоизгодното си бъдеще :p
Наистина ли вярваш, че тия са стигнали нивата в момента само благодарение на бизнес-чувството си, креативността или други глупости :D:D:D
 
Наистина ли вярваш, че тия са стигнали нивата в момента само благодарение на бизнес-чувството си, креативността или други глупости :D:D:D
Вярвам - чес`на пионерска и комсомолска! :D

Нимой ся така - не мръчкай верата в честния умен ентрепреньур, дето само с ум и 18 часа мислене на ден става милиардер.

Преди много години, списание Хакер интервюира български хакер:
- Вярно ли е, че Пешо Пилето от Варна е разбил първите три степени от защитата на ЦРУ?
- Да, вярно е. Успя.
- Какво се случва сега с него, можете ли да кажете? Знам, че сте били приятели и съмишленици.
- Добре е Пешо - работи за ЦРУ.
 
Проекти, които днес струват милиарди, са започнати именно от студенти.
Проект, който да се развие поне в бизнес, струващ милиони, се прави на голям пазар.
Немалко проекти, инжектирани с милиони, са се провалили с гръм и трясък.
За да е успешен един бизнес, в екипа трябва да има поне един човек, който да разбира от търговия - Б. Гейтс е продавал ДОС в магазини, продаващи тоалетна хартия.
Някои от днешните големи бизнеси са започнати в гараж.
Някои от днешните големи бизнеси са започнали с кражба.
Създателите на големи бизнеси са сладкодумни и убедителни.
Имаш ли някоя от горните предпоставки? Или ще си останеш само с искането?
Айде няма да казвам 100, но 90% от тия са проекти стартирани от зад завесата, и където е имало някой стартирайки независимо, скоро влиза в отбора. Или отричаш, че Гигул ФБ и всякакви други масово наложени мастодонти, не се използват за картотекиране на всеки един потребител. Надлежно от-до. В случай на нужда и за много други цели, като междувременно правят и маса пари.
 
Не знам кой е коплексиран при положение, че ти изписа полвин екран текст в своя защита в отговор на едно мое шеговито подмятъне. Колкото до мен аз ще го преместя в другя крачол защото съм тука само да разтовавам ... ааа междувременно и аз затварям офиса след малко само да допиша тука ...

Ако трябва да сме точни не съм казал на никого ти си тъп и не ставаш даже напротив когато видя потенциал в нещо го подкпреям. Това, че ти единствен в тая тема не можа да разбереш(за справка по нагоре), че в младежа/темата които защитаваш няма нищо сериозно и е пълен балон си е изцяло твой проблем а може би комплекс. Но се притеснявай като понатрупаш житейския опит все по-лесно ще ти става да отсяваш джънка...

ПС> Ако продаваш нещо готино си бих дошъл да си купя нещо, що не :)

Продавам услуги, ако имаш нужда от оценка на почти всичко което се сетиш- Недвижими имоти, Земеделска земя, Диаманти, Инвестиционен проект и т.н имам оценители за всичко :), така, че може и отстъпка да ти направя, като достоен заядливец :D.

П.П ако имаш нужда от Медиатор и такъв мога да ти предложа :D :D

Айде със здраве и си посрещай празниците с повече настроение!
 
Диаманти
Много ми е чудно как правиш оценка на диамант и по какъв начин намираш вътрешната му стойност?
 
Много ми е чудно как правиш оценка на диамант и по какъв начин намираш вътрешната му стойност?
Ако има нужда от оценка на диаманти, когато идваш към София, донеси и мои служител, ще ти изготви компетентна оценка. Разполагаме с необходимото оборудване за тази цел, така, че заповядай ако имаш нужда.
 
Ако има нужда от оценка на диаманти, когато идваш към София, донеси и мои служител, ще ти изготви компетентна оценка. Разполагаме с необходимото оборудване за тази цел, така, че заповядай ако имаш нужда.
Имах предвид от инвестиционна гледна точка?
Как диференцират естествен от синтетичен диамант?
 
Момчето от рано са му промили мозъка, то иска да прави кариера, колкото се може повече време да работи, за да изкарва финанси... Съжалявам го това момче:)
 
Всеки си има мнение както и всички ние във форума, но и аз мисля, че е било грешка да се отказваш от следването си! Аз бях направил същата грешка и сега пак се записах! Така, че следвай идеите си , но не зарязвай образованието си!
 

Горе