Търся инвеститор или бизнес партньор

InterWeb_BG

New Member
Здравейте,

Казвам се Стефан и съм собственик на "ИНТЕРУЕБ - СТЕФАН СИМЕОНОВ ЕООД"
С 13 годишен опит като PHP Developer. Първоначално започнах преди 10-на години като търговец на скриптове в CodeCanyon, преди 3 години се отделих от тях и имам собствен магазин в който продавам мойте проекти https://exchangesoftware.info . Всичките ми проекти са базирани на крипто-валутите.

Та имам идея за разработване на платформа (портфейл) съхраняващ валута и крипто-валута с много други функции. Платформата ще бъде многоезична и ще бъде в световен мащаб, не само за България. Не искам да споделям идеята ми публично, всеки заинтересован може да се свърже с мен на имейл: [email protected] за да му предоставя кратко резюме, а ако реши, че е наистина заинтересован, може да се договорим и по телефона.

Отговарям само на имейл!

Поздрави на всички.
 
Жив да не бях. Програмист с 13 години опит, който да използва abv ... тука има нещо гнило.
 
Жив да не бях. Програмист с 13 години опит, който да използва abv ... тука има нещо гнило.
Колега, ако е такъв проблема може да се свържете с мен [email protected] и много други, но всеки един си има предназначение. Избрах този защото най-малко го ползвам, и ако има заинтересовани комуникацията ще бъде по-бърза. Ако бях дал другите който на ден получавам средно по 200 мейла, щеше да има доста забавяне. И не мисля, че е от значение какъв е типа на имейла и към коя поща е свързан? АБВ е повече от 20 години на пазара с техните услуги, защо да не изберем Българското? Както и да е, лек и успешен ден!
 
Колега, ако е такъв проблема може да се свържете с мен [email protected] и много други, но всеки един си има предназначение. Избрах този защото най-малко го ползвам, и ако има заинтересовани комуникацията ще бъде по-бърза. Ако бях дал другите който на ден получавам средно по 200 мейла, щеше да има доста забавяне. И не мисля, че е от значение какъв е типа на имейла и към коя поща е свързан? АБВ е повече от 20 години на пазара с техните услуги, защо да не изберем Българското? Както и да е, лек и успешен ден!

Излагаш се с тези обясняванки...

Тва е като да дадеш визитка и да не пише: [email protected]
 
Колега, ако е такъв проблема може да се свържете с мен [email protected] и много други, но всеки един си има предназначение. Избрах този защото най-малко го ползвам, и ако има заинтересовани комуникацията ще бъде по-бърза. Ако бях дал другите който на ден получавам средно по 200 мейла, щеше да има доста забавяне. И не мисля, че е от значение какъв е типа на имейла и към коя поща е свързан? АБВ е повече от 20 години на пазара с техните услуги, защо да не изберем Българското? Както и да е, лек и успешен ден!
Ехеее, 200 имейла на ден... Евала. Аз получавам само по 3-4 на ден. И то са оферти от Нигерийски принцове, които ми предлагат BMW-та for free, my brudda.
 
За ABV да кажа нещо - на майка ми вече за 4-ти път й изчезват имейли от пощата, казах й да мине на друга платформа и тя най-накрая го направи. Ама иначе нема проблеми, "нека изберем българското."
 

Горе