Търся интересен проект в който да инвестирам

STLINA

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте приятели , имам свободни малко пари и имам желание да инвестирам в нещо продуктивно .
Под малко пари имам предвид малко под 10 000 лв. , така че ОPEN съм за оферти :rolleyes:


Поздрави !
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Значи, купуваш 1000 бири изпиваш ги връщаш бутилките взимаш парите купуваш 2000 бири изпиваш ги и така на татък .....:beer:
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

И аз да се включа към темата със 10к лева свободни за инвестиция. Готов съм да работим и като партньори или съдружници, ако идеята е рентабилна.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

И като инвестирате какво правим? Нещо тази схема ми е мътна. Имам примерно сайт с потенциал или идея която може да стане работещ и силен бизнес. Как стоят нещата за в бъдеще инвестирате примерно 5к и очаквате да се върнат 10. Ако е така е ок, но не вярвам да е само това. Дайте малко подробности....може и на лични , може и тук в темата.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Аз ли не се изразявам правилно или до момента пишат само хора , които искат да си чешат езиците с безсмислени и празни приказки ?
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Ако цитираш мен.... Питам защото не ми е много ясно как стоят нещата с такъв вид съдружие. Аз ще ти дам оферта , но не ми е ясно. Обясни ми и ще ти дам предложение
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Такива неща се обсъждат на лични съобщения .
Иначе най-просто казано : един има пари които иска да инвестира в нещо , друг има идея за която няма пари - двамата се събират и се договарят , така ако имат идея и финанси -вероятността тя да се превърне в нещо е много по- голяма

Аз все още си чакам оферти на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ

Поздрави !
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Аз ли не се изразявам правилно или до момента пишат само хора , които искат да си чешат езиците с безсмислени и празни приказки ?

И аз не мога да разбера - купуваш ли нещо, от което да изкарваш пари или търсиш да инвестираш в някого ?
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Ако може да дадете лека рамка на Вашите очаквания от евентуалния проект. Като например:
- онлайн или онлайн-офлайн, или пък друг вид проект
- перспективи и оценка на риска (вероятност да изтеглиш късата клечка)
- защо аджеба човекът ще си сподели "златната ябълка" с някой друг
- конкурентна среда и плюсовете на проекта пред останалите в нишата
- дневни, седмични, месечни, годишни приходи ?
Ако се сещате може да продължите с подточките. Най-малкото от темата може да се пръкне малък наръчник за потенциалните начинаещи или не толкова начинаещи инвеститори които бързат да загубят заделените си няколко хиляди левчета. А може би да не ги загубят!?!
Записвам се за темата като се надявам и други от отбора на знаещите да се включат. Разбира се не с някакво намерение да вземем 10-те хиляди на човека. Или да се изявяваме като Гуру-та разни. Всеки би бил полезен на аналитично ниво, тъй като човек с човека не си приличат, но и проект с проекта също не си приличат. Разни хора- разни проекти.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Ок... Имам идея която мога да дам, както и подготовка предварително. Пиши ми телефон на лично да звънна утре и да си оговорим среща. Пиши ми и от къде си. Надявам се да ти се хареса :)
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Бях писал, но вече няма значение, автора на темата е несериозен, не се интересува от собствената си тема.
 
Последно редактирано:
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Към автора на темата: ако може само едно нещо да се уточни.

Срещу 10к получаваш дял от фирмата ми и не участваш пряко в проекта или срещу 10к получаваш дял и се присъединяваш към екипа и развиваме заедно проекта?

Сийд финансиране или партньорство?
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

то май темата е пусната само за чесане на езиците.
Спокойно можеше тук Инвеститора да напише какви са му вижданията, дали само ще изръси парите и ще чака някаква доходност или ще е активен в проекта и ще бачка.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Аз помолих автора на темата още преди няколко дни да даде малко пояснения относно това което очаква да получи като предложения, както и как разбира да се случи бъдещото партньорство. Как ще се грижи за проекта, какво може и какво не може да помага, какви доказаателства за жизнеспособността на идеята за бизнес начинанието трябва да получи и други такива дребни детайли... . Но понеже явно е доста зает с други бизнес-начинания, горещо се моля и се надявам ако може да отдели малко от така скъпото си време да ни осветли. А дотогава въпросите ще си висят.
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Едвам се навих на това да взема да ги взема тия пусти 10 хилядарки. Като си мислех малко са ми малко ама колкото- толкова. Утре ще си отворя една банкова сметка, че малко ми липсва подготовка, но до няколко дни ще мога да ги усвоя. Пък през туй време хем да ми се доизбистри идеята за бизнеса с чуждите парички. Шъ съ спрайм, как няма дъ съ спрайм. Шъ помагаме! Усещам как му парят паричките на горкия човек и бърза да се раздели с тях
Моля останалите кандидат богаташи да не вземат подмолно в гръб да се опитват да ме прескочат с разни безлични на лични! Аз съм човекът! През това време може да изпращате своите предложения за предоставяне и на други свободни ликвидни средства. Идеи имаме достатъчно.
Насам народе !!!
 
От: Търся интересен проект в който да инвестирам

От 10те К 8 за покупка на продуктите * с насоченост женското съсловие 14-28 и мъже 14-24 * и 2к за начални разходи + малак о-маг :)
- онлайн - онлайн-офлайн * Онлайн магазинче,офлайн само изпращане *
- възвръщаемуст при продажба на около 40% от закупените продукти
- защо аджеба човекът ще си сподели "златната ябълка" с някой друг
- все още тези продукти не се предлагат на пазара а този сезон пролет / лято ще избият рибата
- очакван приход след около месец

Ако на някой му звучи атрактивно може да поговорим :)
 
Re: От: Търся интересен проект в който да инвестирам

От 10те К 8 за покупка на продуктите * с насоченост женското съсловие 14-28 и мъже 14-24 * и 2к за начални разходи + малак о-маг :)
- онлайн - онлайн-офлайн * Онлайн магазинче,офлайн само изпращане *
- възвръщаемуст при продажба на около 40% от закупените продукти
- защо аджеба човекът ще си сподели "златната ябълка" с някой друг
- все още тези продукти не се предлагат на пазара а този сезон пролет / лято ще избият рибата
- очакван приход след около месец

Ако на някой му звучи атрактивно може да поговорим :)

Ако ми споделиш каква е стоката, не ми е проблем да се купи, внесе, както и да се организира продажбата и в офлайн магазини, остава само да дадеш добр идея за популяризирането и на пазара и готово.
Стига да харесам продукта и да преценя че ако не потръгнат нещата, няма да загубя повече от 30% от инвестицията, съм готов да инвестирам и много по-големи суми.
 
От: Re: От: Търся интересен проект в който да инвестирам

Здравейте бях клиент на Глобал Маркетс преди около 2 години това беше началото на 2012. Много настойчиви бяха. Свързаха се с мен по телефона заинтересуваха ме с тяхното предложение и им казах, че ще си помисля. След около месец пак се свързаха с мен и ме поканиха на среща тогава подписах и договора чрез които инвестирах $10 000. За няколко месеца търгувах доста усилено от някои акции бях на печалба от други на загуба но като цяло за първите 6 месеца направих печалба от $583 като най-добрата печалба ми донесе компанията АППЛЕ, но после имаше и губещи транзакции. След което продължих да търгувам за още около година и реших да си истегля парите и да си прекратя договора. Тези търговии с акции са много стресиращи. Човек трябва да чете, да гледа и да има малко късмет. Като цяло за онези от ГМ, правят го по-лесно за човека, защото те търсят и ти се отчитат за печалбите и загубите. Така няма нужда човек да губи излишно време, някои там го прави вместо теб. Само дето не винаги ги целят. Като си гледам извлечението, уцелили са някои и някои ги продадох на стоплос. Но ако ти се занимава с капиталовите пазари е доста добре за инвестиране и реализиране на печалби.
 
Ако поста е рекламен е много добре хлъзнат,
трябва да вземат пример от него останалите :)
 

Горе