Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

webmast367

Well-Known Member
Здравейте, търся сериозни и коректни колеги, с които да работим на принципа на дропшипинга!

- Какво търся - търся хора, които да имат хубава и качествена стока на изгодни цени.

- Какво предлагам - предлагам продажби, чрез мои канали: Социални мрежи, реклами по сайтове, добавяне на продуктите в мой собствен Он магазин и прочие, дори ще си заплащам от моя % за допълнителна реклама.

- Не търся хиляди продукти, може да са единични - ще избера САМ, което сметна, че ще се продава, като няма никакви изисквания просто ще погледна продукта и ще преценя дали ще мога да го продавам и да си заслужава печалбата.

- Продуктите може да са дрехи, обувки, аксесоари и т.н. Бих продавал и техники и всичко останало не ме интересува продукта, а да го продавам!

- Какво очаквам от сътружието - Очаквам сериозни колеги, с които да се сработваме лесно, без задни мисли с извинение, ако търсите балък, който да цакате Х-(а).

- Какво предлагам - Предлагам коректност и изгодни взаимотношения помежду ни!

- % комисион - Може да продавам стоката на цена, която сте обявили, или дори да слагам собствена надценка, или намаление (от моя % печалба) според зависи търсенето.

- Как ще стават продажбите - Вие ми давате да разгледам продуктите Ви, и ако харесам нещо му правя каталог (за мое ползване за да калкулирам цените) след, което започвам да го продавам.
Когато има поръчка, аз ще я прозвъня по телефона (за моя сметка) за потвърждение от купувача. Тоест за да се избегнат фейк поръчки, или отказали се клиенти.
Потвърдените поръчки ще бъдат изпращани до Вас по имейл, скайп, телефон, след което Вие ще изпращате стката на клиента от Ваше име.
Уговаряме се за изплащане на комисионната на колко лева да бъде, и ми заплащате %-та.

При първия опит за измама приключваме взаимотношенията и получавате отрицателна реклама :)

Очаквам Вашите въпроси, предложения и т.н на Лично или на скайп: webmast367
Наистина Ви моля, нека пишат само сериозни хора, които задължително имат количество и разнообразие. Времето е най-ценното, което имаме за това нека не си го губим взаимно. Благодаря Ви. Поздрави!
 
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Писах ти в скайп.
 
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Разполагам с голяма гама електроника над 10 000 артикула
Дай на ЛС да се разберем от какво точно имащ нужда за да ти изготвя оферта...
 
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Разполагам с голяма гама електроника над 10 000 артикула
Дай на ЛС да се разберем от какво точно имащ нужда за да ти изготвя оферта...

Здравей колега. Звучи добре! Прати ми на ЛС топ5 най-продаваните ти артикули от които имаш наличие и оферта да преценя дали ще си заслужава. Поздрави!
 
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Утре ще ти изготвя една оферта .... и ще ти пратя
Skype : Mladtehnik
 
Здравей, пусни ми един мейл да ти изпратя малко продуктов материал за да прецениш.
 
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Здравейте,

Предлагам марково дамско бельо и банкси костюми. 0878906280
 
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Грешен пост.
 
Последно редактирано:
От: Търся колеги за дропшипинг!!! Гарантирам изгода !!!

Здравейте, колега! Бих могъл да ви предложа дропшипинг на качествени дамски бижута с кристали. Свържете се с мен, ако проявявате интерес.
 

Горе