Търся: коментари във форуми

Akademika

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте търся човек за форумни коментари. Има регистрация в 13 български форуми. Търся човек, който да напише по 10 сносни коментара във всеки един форум. Плащам 0.10 лв. на коментар или общо 13 лв. за работата. Мисля, че е нормално за работа, която отнема по-малко от минута за коментар. Очаквам репорт след публикуването на коментарите. Плащам след свършената работа.
Форумите, потребителски имена и пароли на лично.
 
От: Търся: коментари във форуми

На каква тема са форумите?
 
От: Търся: коментари във форуми

Хубаво де, хем сносен коментар, пък за една минута. За сносен коментар първо трябва да намериш тема по която можеш да напишеш нещо, след това да прочетеш написаните до сега мнения и чак тогава да напишеш нещо сносно. Това определено отнема повече от минута ;)
 
От: Търся: коментари във форуми

Хубаво де, хем сносен коментар, пък за една минута. За сносен коментар първо трябва да намериш тема по която можеш да напишеш нещо, след това да прочетеш написаните до сега мнения и чак тогава да напишеш нещо сносно. Това определено отнема повече от минута ;)

Въпрос на бърза съобразителност може би. Трудно ми е да повярвам, че някой дотолкова ще взема работата присърце, че ще вложи повече от минута на коментар. Поправи ме ако греша. На теб колко време ти отнема?
 
От: Търся: коментари във форуми

Благодаря на всички за интереса, намерих човек за поръчката.
 

Горе