Търся: Търся копирайтъри с опит. Статии от 1500 бр. символи

Перфекшен

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся копирайтъри с опит в писането на статии. Проектът е дългосрочен и е необходимо изготвянето на минимум 4-10 статии на всяка седмица. Дължина на текста от 1500 думи.

Всички статии се изготвят по зададени теми, като може и да са превод от чужди сайтове и езици.

Търся кандидати с опит в писането на статии за сайтове и е запознати с правилата на SEO копирайтинга.

Статиите трябва да са с уникалност на текста над 85%, ориентиран към Google.
 
Здравейте. Имаме доста богат опит и можем да се справим. Работили сме по много и разнообразни тематика и смятаме, че ме достатъчно квалифицирани, за да получите една добре свършена работа на приемлива цена. Ако се интересувате, пишете ни на [email protected] с повече информация за изискванията си.
 
Последно редактирано:
Здравейте,
Можем да помогнем с написването на статии.
Имаме дългогодишен опит в писането на SEO текстове в различни сфери, повече за нас може да разберете на фирмения ни уебсайт - https://ccontent.pro/ или директно да ни изпратите задание на мейл [email protected], за да Ви направим предложение.



Благодарим Ви и ще се радваме да работим заедно!
 
Здравейте. Имам опит в писането на статии, както и в преводи и редакции на текстове.
Разполагам с достатъчно свободно време и при интерес от Ваша страна съм готова да направя примерна статия, с която да прецените дали отговарям на изискванията Ви.
Ще се радвам да работим заедно.
 
Добър ден. Проявявам интерес към обявата.
Занимавала съм се дълго време с копирайтинг. Боравя с английски и руски, така че мога да черпя информация от различни източници.
Ще се радвам, ако се свържете с мен.
 
Здравейте.
Имам интерес, ако търсите статии от "моята" тематика.
Повече написани от мен статии може да видите на papazovacopywrite.alle.bg
 
Здравейте,

Студентка съм по "Славянска филология" и се занимавам с писане на статии от 2 години. Можете да видите моето портфолио и цени тук: http://www.avtorka.com

Ще се радвам да работим заедно!
 
In case you miss it и двете кандидатствате по обява, която повече от месец не е претърпяла никакво развитие. Само не тичайте да я вземете тази поръчка :) Малко темата е НЕактивна.
 

Горе