Търся копирайтър за писане на описание на категории в магазин- мъжка и дамска мода

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Здравейте, трябва ми някой, който да напише качествено описание за категории в онлайн магазини за мъжки дрехи, дамски дрехи и бельо.

Език : български

Уникалност 98-100%

Брой на думи : 300

Брой на описания : 80-100

Как ще се процедира:

1. Изпращате ми лично съобщение, който всъщност е вашата кандидатура. Както и цената за която сте готови да напишете тези 100-тина описания.

2. Аз ви изпращам категорията в магазина, по която трябва да напишете описание с дължина 250-300 думи.

3. Вие изпращате написаното описание с който ще кандидатствате, и цената за която сте съгласни да пишете.

4. Решавам с кой ще работя.

======================================

Уточнение : Всички желаещи ще пишат по една и съща категория.

Ще очаквам Вашите ключвания.
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър за писане на описание на категории в магазин- мъжка и дамска мод

На български език ли трябва да са описанията?
 
От: Търся копирайтър за писане на описание на категории в магазин- мъжка и дамска мод

Български език! Пропуснал съм да го уточня, но едит-нах началния си пост.
 
От: Търся копирайтър за писане на описание на категории в магазин- мъжка и дамска мод

Аз искам да кандидатствам.
В допълнение дипломата за Дизайнер на дрехи мисля,че е бонус а иначе сега ти пращам едно съобщение.
 
От: Търся копирайтър за писане на описание на категории в магазин- мъжка и дамска мод

Намерих човек, който според мен е най-подходящ за тази работа. Благодаря и на всеки един от вас, отделил време, за да кандидатства по обявата.
 

Горе