Търся копирайтър за статии на тема "домашни любимци"

Ivan.Cekov

Active Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте,
Както се вижда от заглавието, търся копирайтър, който да пише статии на тема "домашни любимци".

Какво по-точно търся?

Търся писане на качествени статии, които да създават стойност за читателя - тоест да отговарят на дадения въпрос, който читателят си задава, когато започва да чете статията, без да се включва излишна информация. Не задавам определен брой думи на статия, тъй като не очаквам, че може да се напише качествена и изчерпателна статия, когато има ограничение в обема.
Друго мое изискване е копирайтърът да добавя източниците на информация, които е ползвал за написването на дадената статия(независимо дали става въпрос за българо-езични, англо-езични сайтове, или книги).

Какво предлагам?

Предлагам дългосрочна работа на избрания от мен копирайтър, лесна комуникация и навременно плащане.

Как да кандидатствате по обявата?

Очаквам от вас да ми изпратите статия на тема "Вредни храни за кучетата"(може да промените заглавието на статията, ако смятате, че има по-подходящо, но темата да остане същата) и цената(препоръчително на 100 думи), на която предлагате дадената услуга. Имайте предвид, че предпочитам да се напишат няколко статии за отделните теми, пред това да се напише една, в която да е "набутана" цялата информация. Ще заплатя на избрания от мен копирайтър написаната статия, като гарантирам, че останалите статии няма да бъдат използвани от мен по никакъв начин. Ще избера копирайтър, според статията, която притежава най-добро съотношение между качество и цена, като качеството има по-голяма тежест.

Може да изпратите статията си на e-mail: [email protected]
 
От: Търся копирайтър за статии на тема "домашни любимци"

Здравейте!
Интересувам се до кога е срока за изпращане на статията? И кога и къде ще обявите избраният от вас копирайтър?
 
От: Търся копирайтър за статии на тема "домашни любимци"

Здравейте,

Тъкмо това щях да обявя днес. Утре ще е последният ден, в който ще може да изпратите своята статия. Ще ги прегледам петък и ще преценя кой копирайтър да избера.

Поздрави,
Иван Цеков
 
От: Търся копирайтър за статии на тема "домашни любимци"

Здравейте!
Имате съобщение и от мен.
Хубав ден!
 
От: Търся копирайтър за статии на тема "домашни любимци"

Търсите ли все още копирайтър ? Ако да, моля пишете ми на лично.
 

Горе