Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте, колеги!
Търси се човек за писане на УНИКАЛНИ описания за онлайн магазин. Продуктите за които трябват описания са за начало 1500 бр.

Давам пример за продукт:
Аз Ви давам тази информация + снимка а от Вас останалото.
Дължина около 100 думи +

Продукт: СПАЛЕН КОМПЛЕКТ КАРМЕН
Комплекта включва:
Размери Гардероб: 2000/700/2100 мм.
Легло за матрак 1600/2000 мм с механизми за повдигане с амортисьори.
Размери Легло: 2525/2050/880 мм.
Тапицирана табла с еко кожа и червени шевове
Допълнителни аксесоари които може да закупите:
Предлага се и с опция плавно затваряне: +0.00 лв
Размери Скрин с огледало: 800/4300/1770 мм.
Цветове: Черно/ Червено/ Бял гланц
Изработено от 18 мм ПДЧ.

Очаквам Вашите предложения + Описанието на Email mersata[@]gmail.com
Важно е качеството, уникалността и цената!
*Не знам дали съм успял да кача снимката тук, но ако това не е станало моля пишете продукта в google и ще Ви излезе снимка на червена спалня с бяла тапицирана табла (няма друга такава)
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Колеги тъй като става дума за по голяма бройка суми от рода на 1-2 лева за 100 думи не мога да си позволя и моля да не ми ги предлагате. Средно едно описание трябва да е между 100 и 150 думи. Можете да предложите и подобна оферта за всичките описания.
 
Ти честно ли? Лев за 100 думи ти е много? Прав си - става дума за голяма бройка, това значи и че работата е много.

Искам публично да обявиш кой е балъка, който ще се хване да пише всичко това за по-малко от лев на описание ;)
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Бахти набедения бизнесмен. Продават легла за по два бона, а не може да си позволи да си плати за работа. Върви се блъсни в един тролей, бе момче, хахах
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Язък за репа който ти дадох....
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Братле, за стотинки се циганиш, а после ще чакаш тея текстове да ти продават леглата. Вярно, че 50 ст. разлика на 1000 описания прави 500 лева, но с повече продажби трябва да можеш да си избиеш инвестицията.
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Е какво да каже човек, типичния БГ "бизнесмен"!
Иска с трици маймуни да лови
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Аз не казвам нищо! Вие ми предлагате цена от 0.40 за описание а после аз съм бил .... Осъзнайте се между вас има и хора на които им трябват пари и предпочитат да работят вместо цял ден да пишат по форумите. Аз какво трябва да направя? След като получих оферти с уникалност над 90% за по малко от 0.50 ст. описание, трябва да платя с лев повече ли? Това е конкуренцията приемете го ;)
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Човека, който ти е предложил цена от 0.40ст. на описание да ти погледне първия пост. Това са 150 думи. Чакат те 1500 описания с горе-долу това количество думи, срещу 600 лева. Да ти е честито. ;)
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Здравейте!

А може ли описанието да е МАЛКО ПО–УНИКАЛНО?
Например:

Да се събудиш с твоята Кармен
Усещане за нежна еко кожа и емоция от страстни червени шевове
Спалният комплект „Кармен” – легло, гардероб, скрин с огледало и...


Твоята Кармен е толкова хубава.
Почувствай я – отпусни се в огромното легло (2,53 х 2,05 м), върху мекия матрак, който сам си си избрал. А искаш ли, за да ти е още по-удобно, да повдигнеш някоя част? Само натисни механизма. Или се протегни докосни таблата на леглото. Меката еко кожа иска да я галиш, а червените шевове излъчват дискретен сексапил. Всичко това е твое...

Кармен те заобикаля отвсякъде.
Освен чудесното голямо легло, точно до теб са и широкият като кухненски бокс гардероб (2 х 2,10 х 0,7 м) и готовия да побере каквото трябва скрин (4,3 х 1,77 х 0,8 м). Внушителна и добра компания, нали? А огледалото на скрина е винаги под ръка, за да се поглеждаш дискретно, и не само. Въобще – животът е прекрасен с Кармен.

А тя е толкова близо.
Твоята Кармен те очаква. Тя е толкова близо – само влез и си избери цвета: ...............com. И заживей по-истински.

Твоята Кармен е само Х ХХХ лв., от днес до ХХ септември.
За да е още по-хубаво, доставката е безплатна.

А при поръчка до ХХ.ХХ.2015 г. получаваш бутилка хубаво вино - за да го изпиеш с твоята Кармен.
Избери твоята Кармен.
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

И като напишеш за Кармен, Ромео и Жулиета и ще се изчерпаш, а ти остават още 1497 подобни описания:D
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Здравейте!

А може ли описанието да е МАЛКО ПО–УНИКАЛНО?
Например:

Да се събудиш с твоята Кармен
Усещане за нежна еко кожа и емоция от страстни червени шевове
Спалният комплект „Кармен” – легло, гардероб, скрин с огледало и...


Твоята Кармен е толкова хубава.
Почувствай я – отпусни се в огромното легло (2,53 х 2,05 м), върху мекия матрак, който сам си си избрал. А искаш ли, за да ти е още по-удобно, да повдигнеш някоя част? Само натисни механизма. Или се протегни докосни таблата на леглото. Меката еко кожа иска да я галиш, а червените шевове излъчват дискретен сексапил. Всичко това е твое...

Кармен те заобикаля отвсякъде.
Освен чудесното голямо легло, точно до теб са и широкият като кухненски бокс гардероб (2 х 2,10 х 0,7 м) и готовия да побере каквото трябва скрин (4,3 х 1,77 х 0,8 м). Внушителна и добра компания, нали? А огледалото на скрина е винаги под ръка, за да се поглеждаш дискретно, и не само. Въобще – животът е прекрасен с Кармен.

А тя е толкова близо.
Твоята Кармен те очаква. Тя е толкова близо – само влез и си избери цвета: ...............com. И заживей по-истински.

Твоята Кармен е само Х ХХХ лв., от днес до ХХ септември.
За да е още по-хубаво, доставката е безплатна.

А при поръчка до ХХ.ХХ.2015 г. получаваш бутилка хубаво вино - за да го изпиеш с твоята Кармен.
Избери твоята Кармен.

Туй, мЪ мотивира да напиша нещо в стил TopShop.

Омръзна ли ви да падате от леглото всеки път, когато искате да се обърнете? Искате да купите отделно легло за своята половинка, защото чувствате, че ви задушава? Писна ви да отмествате косматият крак, който ви затиска и задушава?

Не е нужно да търсите и страдате повече! Спален комплект Кармен предлага легло с размер 252х205х88 см, което не само, че ви позволява да се ширите надлъж и нашир, но също така ще побере и вас и половинката ви - без да си пречите!

Леглото е предназначено за матрак 160х200 като можете да използвате твърд, мек или пружинен матрак. Еднолицев или двулицев (ако намерите трилицев и такъв става). Още едно предимство на леглото е повдигащият механизъм, който позволява да съхранявате всякакъв багаж! Вече няма да е нужно да тъпкате 20-годишните досадни, големи юргани в малкия гардероб или старовремска ракла. Кармен ви предлага иновативно решение за удобно и практично използване на едно и също пространство едновременно за съхранение на вещи и основно за спане.

Повдигащият механизъм позволява употребата на подматрачна рамка с двулицев матрак и функция за зимен и летен сън, така че всеки път да обръщате матрака, когато ви скове студ или жега.

Баба Пена и Тодорка от блок 10А вече се възползваха от уникалното предложение и зарязаха космодиска на страна, защото Спален комплект Кармен - е ултра удобен! В комбинация с огромният гардероб, в който спокойно може да пуснете наематели, правят супер уникалното, неповторимо, неотразимо, брилятно, мегаяко, супер, чудесно предложение много изгодно.

Допълнително можете да си поръчате и скрин с огледало, където да съхранявате тонове чорапи, бельо и други екстри.

Само, сега, на уникална цена от 1499.99лв, с безплатна доставка на територията на Сухин Дол. :)

PS: Сори за спама. :D :D Не кандидатствам.
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

И като напишеш за Кармен, Ромео и Жулиета и ще се изчерпаш, а ти остават още 1497 подобни описания:D

Благодаря за мнението, sim5,

Мисля, че ще си остана на Кармен, при обсъждания по-горе минимализъм в бюджета на проекта.
 
От: От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Туй, мЪ мотивира да напиша нещо в стил TopShop.

Омръзна ли ви да падате от леглото всеки път, когато искате да се обърнете? Искате да купите отделно легло за своята половинка, защото чувствате, че ви задушава? Писна ви да отмествате косматият крак, който ви затиска и задушава?

Не е нужно да търсите и страдате повече! Спален комплект Кармен предлага легло с размер 252х205х88 см, което не само, че ви позволява да се ширите надлъж и нашир, но също така ще побере и вас и половинката ви - без да си пречите!

Леглото е предназначено за матрак 160х200 като можете да използвате твърд, мек или пружинен матрак. Еднолицев или двулицев (ако намерите трилицев и такъв става). Още едно предимство на леглото е повдигащият механизъм, който позволява да съхранявате всякакъв багаж! Вече няма да е нужно да тъпкате 20-годишните досадни, големи юргани в малкия гардероб или старовремска ракла. Кармен ви предлага иновативно решение за удобно и практично използване на едно и също пространство едновременно за съхранение на вещи и основно за спане.

Повдигащият механизъм позволява употребата на подматрачна рамка с двулицев матрак и функция за зимен и летен сън, така че всеки път да обръщате матрака, когато ви скове студ или жега.

Баба Пена и Тодорка от блок 10А вече се възползваха от уникалното предложение и зарязаха космодиска на страна, защото Спален комплект Кармен - е ултра удобен! В комбинация с огромният гардероб, в който спокойно може да пуснете наематели, правят супер уникалното, неповторимо, неотразимо, брилятно, мегаяко, супер, чудесно предложение много изгодно.

Допълнително можете да си поръчате и скрин с огледало, където да съхранявате тонове чорапи, бельо и други екстри.

Само, сега, на уникална цена от 1499.99лв, с безплатна доставка на територията на Сухин Дол. :)

PS: Сори за спама. :D :D Не кандидатствам.

Дълбокоуважаеми fifi,

Много сте добър. За много конкретна целева група Вашето предложение е по-добро.
Съкрушен съм и се оттеглям да ближа рани.

П.П.: Пожелавам успех на Mersin Ko в търсенето. Опитах се да помогна, най-малкото - с привличане на интерес към темата.
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

tekstmag,
Баце ай като си толкова гоуем и все се хвалиш и цикиш моят човек изби рибата в фейса за 15 мин. И то само с 200 к. фена.
Похвали се с това и тогава се прави на голям, че ми писна във всяка една тема да те чета колко и какво можеш.
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Така, да направим една груба сметка.
Тия текстове ще се напишат за около 3-4 месеца.
При някаква минимална заплата от 600 лева месечно, пак отиваме минимум на 1800 лева.
Което е повече от 1лв , и напълно нормално да е повече от 1лв за 100 думи.
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Добре ще е да са всички в един стил, но за мен е глупост един човек да поеме задачата.
След 100-150 вече ще се е изчерпал и резултата ще е :mad:
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Здравейте!

А може ли описанието да е МАЛКО ПО–УНИКАЛНО?
Например:

Да се събудиш с твоята Кармен
Усещане за нежна еко кожа и емоция от страстни червени шевове
Спалният комплект „Кармен” – легло, гардероб, скрин с огледало и...


Твоята Кармен е толкова хубава.
Почувствай я – отпусни се в огромното легло (2,53 х 2,05 м), върху мекия матрак, който сам си си избрал. А искаш ли, за да ти е още по-удобно, да повдигнеш някоя част? Само натисни механизма. Или се протегни докосни таблата на леглото. Меката еко кожа иска да я галиш, а червените шевове излъчват дискретен сексапил. Всичко това е твое...

Кармен те заобикаля отвсякъде.
Освен чудесното голямо легло, точно до теб са и широкият като кухненски бокс гардероб (2 х 2,10 х 0,7 м) и готовия да побере каквото трябва скрин (4,3 х 1,77 х 0,8 м). Внушителна и добра компания, нали? А огледалото на скрина е винаги под ръка, за да се поглеждаш дискретно, и не само. Въобще – животът е прекрасен с Кармен.

А тя е толкова близо.
Твоята Кармен те очаква. Тя е толкова близо – само влез и си избери цвета: ...............com. И заживей по-истински.

Твоята Кармен е само Х ХХХ лв., от днес до ХХ септември.
За да е още по-хубаво, доставката е безплатна.

А при поръчка до ХХ.ХХ.2015 г. получаваш бутилка хубаво вино - за да го изпиеш с твоята Кармен.
Избери твоята Кармен.

Аре стига си дразнил с гейското си писане , не стига че имаш 2-3 идентични теми с това колко си способен , ами сега дразниш и по другите теми .
С това описание освен смях .... друго незнам какво целиш . Толкова си антипатичен , чак незнам как още те издържат околните .
Дееба мустакатия тънкопишковец . Аре сиктир и педалски маниери ,
 
Re: От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Язък за репа който ти дадох....

Същото, същото!

Аз не казвам нищо! Вие ми предлагате цена от 0.40 за описание а после аз съм бил .... Осъзнайте се между вас има и хора на които им трябват пари и предпочитат да работят вместо цял ден да пишат по форумите. Аз какво трябва да направя? След като получих оферти с уникалност над 90% за по малко от 0.50 ст. описание, трябва да платя с лев повече ли? Това е конкуренцията приемете го ;)

Ако може да пуснеш ника на въпросният потребител, за да му се посмеем всички и да го ориентираме откъде може да си хване влака за Индия, ще сме ти безкрайно благодарни :)
 
От: Търся копирайтър за 1500 продукта на тема "Мебели и обзавеждане"

Аз не казвам нищо! Вие ми предлагате цена от 0.40 за описание а после аз съм бил .... Осъзнайте се между вас има и хора на които им трябват пари и предпочитат да работят вместо цял ден да пишат по форумите. Аз какво трябва да направя? След като получих оферти с уникалност над 90% за по малко от 0.50 ст. описание, трябва да платя с лев повече ли? Това е конкуренцията приемете го ;)

Хубаво ти предлагат 0,40 ст / 100 думи - > това може да го предложи само човек, който не се е занимавал. Някакъв що годе минимум от 1,00лв е що годе приемлив, но под тази цена, вече говорим за сериозен шит. Едно е да предлагаш по-малко от левче / 100 думи, когато си нов и искаш малко да се утвърдиш или при промоция, но за редовна работа човек трябва да е луд при такъв обем работа, за толкова пари. :)
 

Горе