Търся копирайтър на тема животни

От: Търся копирайтър на тема животни

Е, тогава няма ли да е по-добре да ползваш Гугъл транслейт? След като ти трябва съдържание.
 
лелеле, народа много гладен - 1.10 лв/брой статия :D:D честито на печелившите, а на гладните успех - за хляба ще има, но не и за салама :D
 
От: Търся копирайтър на тема животни

И аз се интересувам.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Благодаря на всички за интереса, за момента намерих човека.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Здравей, не съм напълнил още бройката с постовете и затова пиша тук. По левче на статия, имам пейпал и съм готов веднага да почна да ти пиша статиите. email: IvanKarakov<a>gmail.com . Моля пиши ми за да обсъдим условията и да започнем работа. Работя бързо и качествено. Готов съм и на преработки(безплатни), ако сметнеш, че има нужда от корекции. Мога да пиша около 5-6(вероятно и повече статии на ден). Правил съм по 5 на ден на английски език и то на сравнително празни теми.
Ще чакам отговор, благодаря предварително,
Иван. :)
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Абе хора, да вземете да си цените труда, а? Заради такива подбивачи на цени някои тарикати тука искат преводи за 5 лв - 500 думи от бг на английски и обратно, че и като им кажеш, че ти е трудно и са ти малко парите, се сърдят. :mad: Сори за спама, ама не се сдържах.
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Абе хора, да вземете да си цените труда, а? Заради такива подбивачи на цени някои тарикати тука искат преводи за 5 лв - 500 думи от бг на английски и обратно, че и като им кажеш, че ти е трудно и са ти малко парите, се сърдят. :mad: Сори за спама, ама не се сдържах.
Много “писачи“ за по 1 левче се навъдиха тук, факт! Всъщност винаги съм мислила, че ако човек не оценява труда си, значи трудът му не струва. Друга е темата че, „не е луд този, който яде баницата...“
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтър на тема животни

Просто статиите са на много лесна тематика и е лесно да се оформи шаблон и просто да се събере нужната информация за всяко животно... нещо като data entry става. :) Затова и хората ( и аз ) сме предложили такава цена. Даже ме попитаха на лично сериозен ли съм за статиите за левче или съм се шегувал и отговорих, че става въпрос за животните, иначе цената е друга. Не, че не си ценим труда. Напротив. Ама си ценим и клиентите. Трябва да се бачка, няма начин. Поздрави! :)
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Просто статиите са на много лесна тематика и е лесно да се оформи шаблон и просто да се събере нужната информация за всяко животно... нещо като data entry става. :) Затова и хората ( и аз ) сме предложили такава цена. Даже ме попитаха на лично сериозен ли съм за статиите за левче или съм се шегувал и отговорих, че става въпрос за животните, иначе цената е друга. Не, че не си ценим труда. Напротив. Ама си ценим и клиентите. Трябва да се бачка, няма начин. Поздрави! :)
Е ние поне не бачкаме, нали? :D Само си чешем тук езиците и по цял ден се чудим с кой да се заядем. :wink: Хубаво, всеки има право на избор. Успех!
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Виж, аз съм съгласна, че ако си нов в това поприще и ако така си си преценил, слагаш цената, която искаш. То е малко като в магазините - все слага, каквото надценка реши. Но е добре договорките в този случай да стават между вас двамата. Сещаш се защо. Едва след като събереш нужната репутация и оценки си оформяш един примерен ценоразпис, и така. :|
 
От: От: Търся копирайтър на тема животни

Е ние поне не бачкаме, нали? :D Само си чешем тук езиците и по цял ден се чудим с кой да се заядем. :wink: Хубаво, всеки има право на избор. Успех!

Такова нещо не съм казал, извинявам се, ако съм останал неразбран. Проекта беше такъв - цената беше такава. Иначе генерално ценоразписа си го имам и си държа на него. Всичко най-хубаво ви желая! :)
 
От: Търся копирайтър на тема животни

Актуална ли е още темата :)
 

Горе