Търся копирайтър - преводач с английски

pamir

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте, необходим ми е копирайтър с отличен английски за писане на статии, а понякога и за преводи. Работата е дългосрочна.

Ако ви интересува предложението, пишете ми на [email protected], като ви моля да уточните цената за статия на обща тематика от 500 думи, също и за превод от български на английски с подобна дължина.
 
От: Търся копирайтър - преводач с английски

Ако искаш проектът ти да е добър и да гледат на теб със сериозно око, съветвам те (даже не те съветвам, задължен си! :D) след като набереш кандидати да намериш човек с нейтив английски, който да прегледа и да оцени текстовете. Повярвай ми, страдал съм толкова много заради това, че за мен вече се е превърнало в правило, винаги имай едно на ум.
 
От: Търся копирайтър - преводач с английски

Ако искаш проектът ти да е добър и да гледат на теб със сериозно око, съветвам те (даже не те съветвам, задължен си! :D) след като набереш кандидати да намериш човек с нейтив английски, който да прегледа и да оцени текстовете. Повярвай ми, страдал съм толкова много заради това, че за мен вече се е превърнало в правило, винаги имай едно на ум.

Хубав съвет, но освен нейтив английски човекът, който преглежда текстовете, трябва да има и добра езикова култура. То и с българския е така - не всеки, който се е родил тук и е ходил на училище в БГ, може да редактира и коригира текстове на родния си език.
 
От: Търся копирайтър - преводач с английски

Напълно съм съгласен, имам такъв човек, американец, той е дори писател, така че ще му поискам мнението.

Но все пак, за да не се изплашат кандидатите - нямам изискване статиите да са като от човек с нейтив английски, трябва само езика да е правилен и да се чете нормално от англоговорящи хора.
 

Горе