Търся креативен копирайтър/ка

bobbydigital

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравайте, търся копирайтър/ка за писане на интересни статии. Процесът ще бъде дългосрочен, всяка седмица ще ми трябва по 1 статия (мин 500 думи) придружена със снимка.
Статиите трябва да са увлекателни и добре написани. Да не са някакъв сух превод например и да не е преписано от някъде. Не ми трябват и преразказани материали.
Тематиката варира от онлайн запознанства до всичко интересно. (самият сайт където ще се публикуват материалите е за запознанства)
Ако смятате че можете да свършите работа ми пишете на лични -> цена, (портфолио) и тн. Начин на плащане paypal/epay.
Преди да започна да работя с някого ще искам демо статия (ще си я платя разбира се) и след това ще реша дали ще работя с човека.
Поздрави
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Снимката авторска ли ще трябва да е ?
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

:) Здравейте! Изпратих съобщение на лични. Всичко добро!
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Благодаря на всички които ми писаха и ми изпратиха демо материали. Избрах си много креативен човек и се надявамда работя с него и за напред.

Искам обаче да препоръчам на всички да НЕ работят с злобното човече @Kara (http://www.predpriemach.com/member.php?u=17805),
при ясно зададена задача че не искам превод тя си позволи да ми изпрати не само преведен материал, но и при това лошо преведен. На всичкото от горе от понеже и казах че няма да и платя материала защото не отговаря на условията тя си е позволила да ми сложи отрицателен трейдър който не отговаря на истината.

Публикувам сатията и признанието и че е превод:

Техника на онлайн запознанството

Общуване с момичета онлайн: 7 съвета за успех

Без да ставаш от удобния диван и да изпускаш телефона от ръцете си, ти денонощно можеш да се запознаваш с нови и красиви момичета от социалната мрежа. Всички козове са в ръцете ти – нейния профил, фотография и най-важното – взаимното желание за онлайн общуване. Но преди да започнеш да сърфираш сред просторите на сайтовете, в търсене на интересни запознанства – приеми нашите съвети.

Запознанството по интернет не отстъпва нито на една от вашите сериозни задачи, защото започва с поставяне на цел и задача. А целта може да бъде различна – приятелство, общуване, съвместно пътуване в Турция, например, любов за цял живот, секс за една нощ.

След като вече се намираш в среда, където момичетата очакват такава среща, не се страхувай да проявиш инициатива. Направи си регистрация и попълни своя профил – бонбонче. Пристъпи към решителни действия, но първо детайлно изучи нейните данни „За мен” и интереси. Използвайки тази информация, ти можеш да започнеш разговор, с който да предразположиш момичето.

Препоръки към първото съобщение за онлайн запознанство

• Постарай се да избягваш баналните въпроси и фрази. Постави се на тяхното място – момичетата получават десетки съобщения на ден, ако сте различен ще може по-лесно да изпъкнеш сред останалия поток от писма.
• Като за начало използвай по-обширно и обикновено съобщение. Никакви кратки - „Здравей!” или „Как си?”. Думи с ласкателно и умалително значение по-добре не употребявай. Ти имаш сериозни намерения, нали?
• Момичетата ценят искреността. Ако тя почувства, че в съобщението няма глупост, лицемерие и надиграване и то е отправено от добри подбуди, то твоите шансове да завържеш запознанство ще нараснат.
• Интрига – проверен ход, проработващ в 85% от случаите. Същността е в това, че за да предизвикаш нейното любопитство, задай й интригуващ въпрос. Даже да си избрал най-популярното момиче от сайта, което получава над 50 съобщения на ден – добрата интрига винаги проработва.

Седем съвета при запознанство в интернет



Има шанс да се загубиш в общата маса, затова се регистрирай в няколко сайта и по възможност предвижи напред своя профил – такава услуга имат на много сайтове за запознанства. Тя разбира се е платена, но ти реално ще почувстваш разликата. Много момичета ще ти пишат сами, ако видят, че ти – толкова красиво и интересно момче си посетило тяхната страница.

Помни златното правило – в никакъв случай не започвай дълга кореспонденция. Сайтовете за запознанства – това не са места за постоянно общуване, от типа на социалните мрежи като Facebook, например. Това е място, където се запознаваш, вземаш телефонен номер и се срещаш с момичето на живо. Километрични ленти съобщения един към друг не са нужни. Ако момичето не иска да даде своя номер или се бави – по-добре да не продължаваш общуването онлайн. И, възможно е, тя да не е тази, за която се представя. А този, който пише от нейната страница – по-добре и да не го познаваш.

Минимум негатив, повече позитивизъм. На никому не се иска да слуша твоите страдания след раздялата с предишната приятелка. Съставките на успешното запознанство са: малко комплименти, малко хумор, няколко общи интереси и твоето блюдо е готово – може да я поканиш на първа среща.

Старателно обмисляй всичко, което й пишеш, защото в интернет е трудно да се предадат емоции и да покажеш своята вътрешна увереност. И не разчитай, че емотиконите ще ти помогнат.

В общуването проявявай вежливост. За секс не говори веднага, това ще доведе до негатив. Но разговори „на границата” са допустими. И между другото – пиши грамотно. Добрите момичета не обичат тъпи момчета.

Важно – не забравяй да влизаш в сайта ежедневно, за да проверяваш своите съобщения и своевременно да им отговаряш. Иначе момичето ще те изтрие след две непрочетени съобщения и ще добави нов кандидат.

В много сайтове за запознанства може да се види, кога човекът е посетил сайта за последен път. Ако момичето не е посещавало сайта повече от две седмици – не й пиши. Сигурно тя няма и повече да се появи в този сайт, а ти само ще си загубиш времето.

И така, следвайки тези прости правила и препоръки, на теб ти е гарантирано запознанство с благоприятен изход. Смело се възползвай, като не забравяш да се държиш уверено и естествено!

Както се вижда е лошо преведена и структурирана, а исканата цена е 10лв.

Това е мейла в който признава че е превод (абсолютно не според моето условие)

Да, няма проблем.

http://lover.ru/pickup/meeting/Tehnika_onlajn_znakomstva/

На 15 януари 2015 г., 17:42, XXX <[email protected]> написа:

Добре, утре ще пусна парите. Обаче това дето си ми го пратила е превод. В момента търся оригинала, ще ми спестиш ли време като ми пуснеш линка към оригиналната статия?

В такъв случай няма да ползвам и да ти платя статия. Написал съм че искам оригинална статия. Поздрави и благодаря за отделеното време.

Както се вижда първоначално бях решил да и изпратя парите, но след като си призна че е превод реших че няма да ползвам и плащам материала.

След това аз и написал отрицателен трейдър за да знаят колегите:
Изпратен лош превод, вместо авторски текст

След всичко това тя си позволява да ми сложи отрицателн трейдър който е абсолютна лъжа:
Подвежда на лични съобщение, за да не плати. Публикува невярна отрицателна оценк

Поздрави
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Моля, всички други колеги които ми пратиха авториски материали да потвърдят че са си получили парите на момента без коментари от моя страна.
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Потвърждавам. Получих парите 5 минути след изпращането на статията.
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Здравейте! Не мислех да пиша, но не престанаха обидите, затова и аз да добавя още нещо, за да затвърдя образа на "злобното човече".
1. Когато изпратих писмо на лични, получих следния отговор с описание на дейността - Тема: "Oнлайн запознанства" - снимка широка: 750px
"Здрасти, това е темата за една демо статия за да мога да реша дали ще работим.
Статията трябва да е 100% уникална, мин 500 думи, придружена със снимка и да не е
написана сухо. Когато си готов може да ми я пратиш на "----( никъде не пише, че не може да се консултираш с превод ).
2. Отрицателното мнение е за това, че статията е "много лош превод", което не е вярно. Както и за това, че има "неправилно структуриране".
3. Отрицателното мнение се получи веднага, след като качих статията на моя страница (може да е имал други намерения, след като ме заблуди). Имала съм подобни случаи, когато определят материала за неподходящ, а след известен период той се появява някъде. Мога да дам и точни имена, но не възнамерявам да се задълбочавам в тази глупост още.
4. Пожелавам на всички, които ще изчетете тези ненужни, но поучителни редове от "злобното човече" :evil: много късмет и успехи.
5. Този профил вече няма да съществува. Тези, с които съм работила (ако не се изплашат от толкова злоба) знаят как и къде да ме намерят.
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Здравейте! Не мислех да пиша, но не престанаха обидите, затова и аз да добавя още нещо, за да затвърдя образа на "злобното човече".
1. Когато изпратих писмо на лични, получих следния отговор с описание на дейността - Тема: "Oнлайн запознанства" - снимка широка: 750px
"Здрасти, това е темата за една демо статия за да мога да реша дали ще работим.
Статията трябва да е 100% уникална, мин 500 думи, придружена със снимка и да не е
написана сухо. Когато си готов може да ми я пратиш на "----( никъде не пише, че не може да се консултираш с превод ).
2. Отрицателното мнение е за това, че статията е "много лош превод", което не е вярно. Както и за това, че има "неправилно структуриране".
3. Отрицателното мнение се получи веднага, след като качих статията на моя страница (може да е имал други намерения, след като ме заблуди). Имала съм подобни случаи, когато определят материала за неподходящ, а след известен период той се появява някъде. Мога да дам и точни имена, но не възнамерявам да се задълбочавам в тази глупост още.
4. Пожелавам на всички, които ще изчетете тези ненужни, но поучителни редове от "злобното човече" много късмет и успехи.
5. Този профил вече няма да съществува. Тези, с които съм работила (ако не се изплашат от толкова злоба) знаят как и къде да ме намерят.

Да ти кажа честно, нито знам коя ти е страницата нито ме интересува. А това дето си го пратила не бих го сложиш (използвал никъде).
Ясно си пише в темата какво се иска. В заданието също.

Отностно превода само едно изречение и приключвам:
Но преди да започнеш да сърфираш сред просторите на сайтовете, в търсене на интересни запознанства
Не знам за какви простори говориш....
Текста толкова зле е преведен, че е невъзможен за четене.

Както ти написах и на лично, нямам нищо лично против теб, просто мразя някой да ми губи времето, а ти си толкова нагла и злобна, че обвиняваш мен че ти не си прочела и спазила условията които съм поставил.
 
От: Търся креативен копирайтър/ка

Искам да потвърдя, че получих превода веднага след като изпратих статията с придружена снимка, а и комуникацията с bobbydigital бе приятна и лесна!
 

Горе