Търся креативен копирайтър

tsunami

New Member
Рейтинг - 87.5%
6   1   1
Здравейте ! Търси се креативен копирайтър, който да напише представяне на продукт, както и няколко рекламни статии за продукта. Търси се качество. Има перспектива за дългосрочна работа, стига да попаднем на подходящия човек. :) За повече инфо - ЛС.
 
От: Търся креативен копирайтър

Здравейте,

Готов съм да изпробвам лично Вашият продукт и да Ви напиша потребителско мнение за него.
Ще Ви бъде много полезно при работата с копирайтър.
 
От: Търся креативен копирайтър

Здравейте, аз имам интерес също, но в момента форумът не ми позволява да ви пиша лично съобщение. Ако можете пратете ми на лс имейл.
 
От: Търся креативен копирайтър

Здравейте!
Ако търсите креативен копирайтър... или просто някого, който знае, че "красотата ще спаси света" не е сентенция на Долче и Габана и за когото Юрая Хийп не е само рок група, но и герой от велика книга - искам да се самопредложа ) Имам опит като автор на статии и редактор в сайт с женска тематика, включващ и работа със стажанти. При проява на интерес - мога да покажа свои материали.
Поздрави,
Цветилена
 
От: Търся креативен копирайтър

Здравейте, намерихте ли човек? Интересувам се от обявата, но не мога да пиша лични съобщения, защото съм нов потребител.
 
От: Търся креативен копирайтър

Здравейте.
Все още ли търсите копирайтър?
Аз проявявам интерес също, имам известен опит. Бих могла да ви изпратя портфолио, ако се интересувате.
Хубав ден.
 

Горе