Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

manqga

Member
Имам един клип и искам да изрежа някой моменти от него,както и да му добавя за фон различни песни.Предложете някоя лесна за работа програма.Върху видеото вече има музка,но искам да добавя друга.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

Ако е само за тези неща може и с Windows Movie Maker . Вградена е Windows-а .
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

2 часа си играх на Wondershare Filmora 6 и накрая имам печат върху видеото ми :cry::cry:
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

Ако клиповете са за youtube може да си ги брандираш направо от там много лесно.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

За мен най-интуитивната и лесна програма за видеообработка е Camtasia Studio, разбира се не е за професионална обработка, но за два часа, я разучаваш и си правиш всякакви ефекти.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

НЕ става този кей,и аз пробвах няколко от нета ,и никой не става.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

Инсталирай си Ubuntu и после си инсталирай няколко програми за видеообработка (инсталират се лесно от пакетния мениджър) и си избери една.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

Пробвай със "Sony Vegas" не знам да ли е лесна за ползване ама доста хора я ползват.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

Ако ще инсталираш нещо по- добре инсталирай Camtasia Studio , както те посъветваха.За тези функции , които искаш и много други е идеална . Има я по-торентите (замунда примерно) с ключове и стъпки за инсталацията. Sony Vegas е доста по-добра но не и по-лесна ( лично на мен ми се стори доста сложна и предцених че моите нужди не си заслужава да я разучавам).
Иначе със Windows Movie Maker до сега да си обработил 50 клипа за елементарни неща като "рязане" и "фонова музика" .
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

За елементарна видео обработка, както и доста сложни проекти ползвам Corel VideoStudio, която е с интуитивен интерфейс, както и с вградени тамплейти, богат избор от анимации, преходи и т.н., почти неограничени възможности. Бързо и лесно редактиране на видео. Вградени учебни материали. Ефективни и удобни за използване инструменти гарантират бърз и качествен резултат.
Функция за експресни проекти позволява незабавно започване на работа. Използване функцията Motion Tracking за проследяване на движението на обекти на екрана и добавяне към тях на графики и текст. Създаване на видео във формат за Интернет, дискове DVD и Blu-ray Disc™, а също и за най-новите смартфони и таблети. Работа с широк набор от файлови формати, включително HTML5, MP4 и AVCHD 2.0. Качване на собствени видео клипове в YouTube, Facebook или персонален сайт директно от VideoStudio Pro.

Писах ти на ЛС линк към торент.
 
От: Търся лесна програма за ВИДЕО обработка!

Sony Vegas. Има някои особености, които граничат с идиотизъм, като преоразмеряването на картинки вътре примерно, но това е бял кахър.
 

Горе