Търся линкове тематични сайтове за парфюми

terzo

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Търся линкове от сайтове с таргет парфюми. За предпочитане е да имат някакъв PR. Офертите приемам на ЛС. Линковете, които ще купим са минимум за 3 месеца, с опция за продължаване :D

Плащаме по: PayPal, банков път, на ръка (ако сте от Бургас), Еконт превод, пощенски запис.

Поздрави,
Мирослав
 
От: Търся линкове тематични сайтове за парфюми

Понеже получих твърде малко предложения, искам малко да разширя тематиката на търсените от нас линкове. Та към категорията парфюми, добавяме по широк таргет: парфюми, мода, жени

Става въпрос за български сайт, така че сайтовете в който ще закупим линкове ще са със съдържание на български език.
 
От: Търся линкове тематични сайтове за парфюми

Може да поразшириш още малко тематиката..... ;)
 
От: Търся линкове тематични сайтове за парфюми

Понеже получих твърде малко предложения, искам малко да разширя тематиката на търсените от нас линкове. Та към категорията парфюми, добавяме по широк таргет: парфюми, мода, жени

Става въпрос за български сайт, така че сайтовете в който ще закупим линкове ще са със съдържание на български език.

Не мога да ти пратя ЛС, защото съм нов във форума, пиши ми ти. Имам 2000 регистрации, 1000 уникални на ден. Цената е по споразумение, рекламното каре по избор.
 
От: Търся линкове тематични сайтове за парфюми

Не мога да ти пратя ЛС, защото съм нов във форума, пиши ми ти. Имам 2000 регистрации, 1000 уникални на ден. Цената е по споразумение, рекламното каре по избор.
колега търся линкове, от рекламни карета не се интересувам в момента
 
От: Търся линкове тематични сайтове за парфюми

http://dietichno.com/reklama/
Имам свободна позиция за 1 линк най отдолу
 

Горе