Търся линк билдинг за русия, имоти

gunshot

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Става въпрос за нов сайт за имоти в България, който предстои да бъде пуснат за руския пазар. В нишата, както се досещате, има конкуренция. Става въпрос за гугъл.

Има ли някой тук, който предлага линк билдинг за Русия? За предпочитане да не е само с платени линкове.

Дайте предложения на ЛС за линк билдинг - какво предлагате, за какви пари и телефон.
 
Последно редактирано:
От: Търся линк билдинг за русия, имоти

Става въпрос за нов сайт за имоти в България, който предстои да бъде пуснат за руския пазар. В нишата, както се досещате, има конкуренция.

Има ли някой тук, който предлага линк билдинг за Русия? За предпочитане да не е с платени линкове.

Дайте предложения на ЛС за линк билдинг - какво предлагате, за какви пари и телефон.

Уж разбиращ човек, а обявата звучи като хумореска.

С какво, ако не основно с платени линкове? Та рекламният seo-бюджет и на най-дребната руска агенцийка, предлагаща имоти в България, започва от 2 бона в зелено месечно.
 
От: От: Търся линк билдинг за русия, имоти

Уж разбиращ човек, а обявата звучи като хумореска.

С какво, ако не основно с платени линкове? Та рекламният seo-бюджет и на най-дребната руска агенцийка, предлагаща имоти в България, започва от 2 бона в зелено месечно.
Хаха, с платени и баба знае :D

Бюджета е доста под 2к в зелено и не позволява сериозно количество платени линкове!
 
От: От: Търся линк билдинг за русия, имоти

дублиране на мнение
 
Последно редактирано:
От: От: Търся линк билдинг за русия, имоти

Хаха, с платени и баба знае :D
Бюджета не позволява с платени линкове!

Абстрахирай се от леко хашлашкия ми тон и сподели какво позволява бюджетът и какви идеи имате извън платените линкове. Наистина не мога да разбера как смятате да влезете в тази ниша ( "недвижимость в Болгарии" ).

* * *

Това, което се сещам, че може да ви изтласка нагоре са Яндекс-каталога (15000 рубли, но платени еднократно), както и приятел- редактор в DMOZ. Пресрелийзи по новинарски сайтове също понякога са доста евтини. Това не стига за топ 200 в СЕРПа, но поне е някакъв авторитет.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Търся линк билдинг за русия, имоти

Абстрахирай се от леко хашлашкия ми тон и сподели какво позволява бюджетът и какви идеи имате извън платените линкове. Наистина не мога да разбера как смятате да влезете в тази ниша ( "недвижимость в Болгарии" ).
Имаш лс!
Чакам сериозни предложения от хора които правят линк-билдинг, а не оф-топик!
 
От: От: От: Търся линк билдинг за русия, имоти

Имаш лс!
Чакам сериозни предложения от хора които правят линк-билдинг, а не оф-топик!

Не смятам, че правя офтопик. Питах какъв е бюджетът и дадох безплатни съвети. А и смятам, че разбирам точно от тази тема (имоти в България за руски купувачи), тъй като имам 2 бивши сайта по темата, които още са в топ-10 на Яндекс по анкора и с тИЦ над 1500, независимо от това, че вече не са моя собственост.

Мога да помогна, но ми ми трябва информация, затова и почнах да пиша в темата. Отговорих и на ЛС.
 
От: От: От: От: Търся линк билдинг за русия, имоти

Не смятам, че правя офтопик. Питах какъв е бюджетът и дадох безплатни съвети. А и смятам, че разбирам точно от тази тема (имоти в България за руски купувачи), тъй като имам 2 бивши сайта по темата, които още са в топ-10 на Яндекс по анкора и с тИЦ над 1500, независимо от това, че вече не са моя собственост.

Мога да помогна, но ми ми трябва информация, затова и почнах да пиша в темата. Отговорих и на ЛС.
Това го написах преди да видя съветите - беше си офтопик
Забелязах, че съм пропуснал, че става въпрос за Гугъл и го допълних в темата

PS: яндекс каталога е добра идея, пише че струва 12 500 руб
 

Горе