Търся малко помощ как да намалим времето до сървъра

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте Колеги,

Имам един стар онлайн магазин които от известно време започна да бави на моменти изключително много и да тормози ползвателите му

Линк: цъкни тук

На моменти, както показва чичо Google има проблеми: "Намалете времето за отговор от сървъра (време до първия байт) до няколко секунди... Казвам на моменти, защото не го прави винаги. Но когато го прави това се случва с часове и е всеки ден в различно време!

Хостинга е при CooliceHost и плана е много над ресурсите които използа онлайн магазина.

Търся помощ от Вас, от къде може да е проблема и как да го реша. Приемам всякакви съвети.

Благодаря за отделеното време и евентуалната помощ!

9591421m.jpg
 
Реши ли си проблема колега?
И аз имам същият проблем

Проблема си е чиста сърварен поне при мен. Без да пипам нещо тези дни всичко е наред...

Едит: Няма да пипам текста, просто да напиша, че доста весело е станало и силно се смях когато четях коментарите Ви!
 
Последно редактирано:
Здравейте, @V.Andreev разгледах вашият онлайн магазин, срещу заплащане ще решим вашият проблем. Ще спестите ресурси и пари.
Поздрави.
 
Здравейте, @V.Andreev разгледах вашият онлайн магазин, срещу заплащане ще решим вашият проблем. Ще спестите ресурси и пари.
Поздрави.

Пратете ми на лично повече информация
 

Горе