Търся: Търся млади хора със свободно време за идеи!

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, търся 1 момче и 1 момиче за елементарно проста работа.
Става дума за даването на идеи !

Плащам до 1 лев на идея.

Пример: nametest.com

Какво се иска от Вас:
*Име на тест (идея за заглавие)
*1 снимка подходяща за корица на теста
*1 снимка подходяща за резултатите
* 3-4 идеи за резултат (примерни) за да схвана идеята Ви и да я осъвършенствам.


Подробен пример:
*Име на тест (каква кола ще караш)
*1 снимка бекграунд на кола да се ползва за корица
* 1 снимка на която ще се редят резултатите
*3-4 идеи примерни (ТИ ЩЕ КАРАШ: бмв, ауди, мерцедес, бентли) ГОТОВО!

Според броя и качеството на идеите ще се договорим и за цената.
В случая ме интересуват уникални идеи, които да не са качени в 100 сайта, дефакто да не са крадени!

Ако идеите са хубави мога да плащам добри пари и да купувам всяка идея!

ВАЖНО!
От всички идеи които ще пратите, ще подбера и ще ползвам само част от тях, освен ако всички ми харесат и искам да ползвам всичките.

Трябват ми само 1 момче и 1 момиче, за да можем да докоснем всеки потребител.
Ще избера 2 човека от кандидатите на следния принцип:

Пишете ми на лично съобщение с 3 примерни идеи, за да преценя дали ще се сработим, и дали сте разбрали какво ми трябва! Примерните идеи, ще бъдат ползвани само ако започнем да работим заедно, и разбира се ще бъдат заплатени!

Всеки от Вас ще получи отговор дали ми допадат идеите му.

Като пишете, кажете и каква цена смятате за добра спрямо труда Ви, който смятам, че няма да Ви отнема много време.

Очаквам заинтересувани! Смятам, че всеки може да се справи и не се искат никакви умения!
Поздрави!
 
Това е малко тъпо за мен, защото ако аз ти дам начален тласък в посока на моя идея и тази посока се различава от твоето мислене, ти можеш да се сетиш за стотици други идеи, за които да не ми платиш. Т.е. разчупвайки ти стереотипа все едно ти отключвам стая за нови идеи, за които не си се сетил. И този ключ според теб струва 1 лв?!
 
Това е малко тъпо за мен, защото ако аз ти дам начален тласък в посока на моя идея и тази посока се различава от твоето мислене, ти можеш да се сетиш за стотици други идеи, за които да не ми платиш. Т.е. разчупвайки ти стереотипа все едно ти отключвам стая за нови идеи, за които не си се сетил. И този ключ според теб струва 1 лв?!

При положение, че аз се сещам дневно за 100 поне, от които правя 20 да кажем няма как да ти давам по 10лв на идея щото ще трябва да ти плащам по 200лв на ден, а дали ще искарам и 5лв от идеите ти няма как да знаем предварително нали така :)

Офертата ми е поече от добра спрямо това, че някой който няма какво да прави и не печели нищо може за 5 мин днес да си изкара 10-20лв.

А рано или късно ще се сетя за поне 50% от това което може да се сети всеки, тъй като сфертата е точна и ясна, тоест няма къде толкова да отидеш по далеч от мен, като идея :)

Който не го устройва подминава и готово! Поздрави!
 
Така е. И все пак ми се струва, че 1 лв за подсказка по време на творческа криза си е малко, но това си е мое мнение.
 
Така е. И все пак ми се струва, че 1 лв за подсказка по време на творческа криза си е малко, но това си е мое мнение.

Виж сега, колега.. Значи казал съм цена от 1 лев по-простата причина, че да мога да дам на някой днес 20-30лв за няколко бързи идеи, които няма да отнемат кой знае какво време, и в случая да одобря възможно най-много и да дам на човека парите..
Аз нямам нищо против да плащам 100лв на идея, но от 1000 идеи ще одобря една, тук стигаме на твоя - моя вкус.. Но тъй като аз знам долу-горе какво върви смятам че офертата ми е добра, гледам има заинтересовани, а и никой не ми е длъжен все пак :)

Иначе за творческата криза при мен няма такава, но защо да не умножа работата, като си спестя днес 20 мин да мисля идеи, а през това време да одобрявам готови такива, или да окрасявам :)
Успех!
 
За момента ще тествам 2 момчета, как се справят! Търся и едно момиче!
 
За момента намерих нужните ми хора, благодаря на всички които се включиха :)
 
тъй като сферата е точна и ясна
Искам само да питам идеи от конкретна област ли се искаха? И какво по-точно?
 
Идеи за забавни тестове, без значение област! Ако все пак имаш такива прати 2-3 да видя дали се доближаваш до това което търсим. Поздрави!
 
Това е малко тъпо за мен, защото ако аз ти дам начален тласък в посока на моя идея и тази посока се различава от твоето мислене, ти можеш да се сетиш за стотици други идеи, за които да не ми платиш. Т.е. разчупвайки ти стереотипа все едно ти отключвам стая за нови идеи, за които не си се сетил. И този ключ според теб струва 1 лв?!
Абсолютно си прав, но и той е прав.
Ако можех да си го позволя първо бих инвестирал точно в идеи. Смисъл да мога да си платя за един хубав сайт първо, да имам хубав домейн и т.н.
За сега в България поне аз не знам да се правят подобни инициативи като на запад. Там има клубове или просто хора, които се срещат и обменят идеи.
 

Горе