Търся много флаш игри

djindjifil

New Member
Привет,

търся да изтегля/закупя много флаш игри. От всякакво естество. Има много сайтове, но не знам на кои от тях може да се има доверие, тъй като има много глупави игри в самита пакети, някои не тръгват, други не са интересни и прочие.

Интересувам се от хубави флаш игри, по-възможност повечко в един пакет. Може и да не са в пакети.

Ако някой знае хубави ресурси за тази цел, благодарен ще съм!
 
От: Търся много флаш игри

Такива ресурси имат уебмастерите на сайтовете за флаш игри, ама не мисля, че някой ще тръгне да ти помага. Все пак никой не иска да помага на конкуренцията. Сам ще се оправяш.
 
Потърси за avarcade скрипта продават големи пакети, които се търкалят и безплатно из нета. Преди 2-3 години сигурно бях купил пакет от 3500 игри, сега може да са повече.
 
От: Re: Търся много флаш игри

Потърси за avarcade скрипта продават големи пакети, които се търкалят и безплатно из нета. Преди 2-3 години сигурно бях купил пакет от 3500 игри, сега може да са повече.

90% са пълнеж от началото на века. То има и пакет с 10000 на аркаде плугин за 100 долара, ама е ужас.
 
От: Търся много флаш игри

Такива ресурси имат уебмастерите на сайтовете за флаш игри, ама не мисля, че някой ще тръгне да ти помага. Все пак никой не иска да помага на конкуренцията. Сам ще се оправяш.

Ясно ми е това, за това питам за ресурси на чуждестранни сайтове, които предлагат такива услуги.

Благодаря, Fozzy.
 

Горе