Търся модератори за Games50.com

DeyanMarkovski

New Member
Здравейте, поради огромните размери, които придоби форума ми на адрес Games50.com се налага да назнача модератори. Ако има желаещи с добър английски да пишат.

И я дайте съвет какъв да бъде текста на линковете към форума ми.
 
Но се разрастваме. Даже вчера единия модератор пусна една тема. Скоро ще владеем интернет пространството. Има ли някой с перфектен английски, който иска да се присъедини към нас?
 
подкрепямте брадо ониат незнае кжо говори пак бил на 20 гидни осхте сигорно писхката му не е ставала :Д

CrAzY-MaST каза:
Gotovski каза:
Майко деян40 ти ако си на 20 години аз си режа хуиа

apf един хуй по-малко :lol:
Абе той и на 20 да е е с акъл на 7 годишен... :twisted:
 
А ако всички престанете да се обиждате по детски, ще бъде най-добре ;)

Деяне, просто ти го казвам приятелски - недей да преувеличаваш, защото хората понякога се смеят. В този случай наистина има причина. Форум с 3 потребителя и стандартен скин (дори без моднато лого) нито е разрастващ се, нито има нужда от толкова модератори.
 
Gotovski каза:
подкрепямте брадо ониат незнае кжо говори пак бил на 20 гидни осхте сигорно писхката му не е ставала :Д

Уф как ма нервиш само!

Деяне, просто ти го казвам приятелски - недей да преувеличаваш, защото хората понякога се смеят. В този случай наистина има причина. Форум с 3 потребителя и стандартен скин (дори без моднато лого) нито е разрастващ се, нито има нужда от толкова модератори.

Аз на майтап тъй викам.
 
Хахаха ами аз вчера го направих тоя форум, какво искаш.
И вече не сме трима регнати, стара ти е информацията. Сега сме 6 човека и имаме цели 2 поста. Даже скоро ще напиша правила, но още не му е дошло времето, щото и да ги напиша няма кой да ги спазва или да ги нарушава. Но ще се оправи работата, ще се оправи.
 

Горе