Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Съгласен съм с колегата по-горе :)
тези дето се съгласяват, трябва да ги питаме с кво се съгласяват
та дай нека причина, примерно харесах си го от фацебук
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

След като ви разгледах сайта ми се струва, че и той май не е предназначен за "jobsbg", ами направо за "Комиците" (даже да бъда честен ми е по-смешен и от тях):

Пакет 1 - фирмени, лични сайтове или блогове, Пакет 2 - Малко по сложни проекти от “пакет 1″
Най – често използваме системата Drupal, която се счита за най – добрата на пазара. За някои проекти се случва и да ползваме WordPress или Joomla, но много рядко.
Изработка трае и в структурата на сайта – манервричност, бързина, достъпност, качества – тези характеристики се изграждат зад самата графична част в структурната част на самият сайт.
14831d1345918868t-think-boner-killer-ages-18-0-disgusted-dave-grohl-meme-generator-wtf-x_x-e4c910.jpg

Нали не смятате, че сайт изработен преди 5 години може да се сравнява със сайтове изработвани днес. Сайтът няма да има същата свежъст или вобще дали ще може да се отваря днес.
pauad-meme-generator-excuse-me-wtf-is-this-shit-3ae845_u18chan.jpeg

Още смях само на http://vapdesignbg.info/

ПС: Няма нужда да ми благодариш за линка.
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Хм, да не излезне след време с некой тема 'Къде да си харча милионите'
То последно време, много се разхвърчаха и зема да слагам каската с/у пчели на Вискяра ":confused:
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Еи, тъй ли са прай бизнес, с лизане на гаъзове?!
Кво видя в портфолиото? Щот аз не разбирам
Ако е някой гений, кажи и ний да намазним клавиатурата
Абе тъпанар смотан, я се скрий с простотиите си.
Колегата поне се опитва да прави нещо, за разлика от теб,
дето си перманентно пиян ли, недоволен ли, но само идиотщини ръсиш по всички теми.
Как ще разбираш, като си неадекватен - ти и още един, двама като теб.
Няма да ви търпя повече глупостите, а ако админите на форума продължават да не
вземат мерки с такива като теб, да си помислят какво точно им трябва -
форум за предприемачи или форум за безполезни хейтъри.
Каквито и инициативи "Успей с нас" да предприемат, никакви потребители няма
да пишат и да се интересуват, докато оставят теб и подобни гнусляри да обиждат наред.

Повече няма да пиша във форума, докато не ви разкарат.

Колеги, уговорките ни остават, но пишете на лични.
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Турския ибрикчия се слави с подобни теми. Предлагам да му събираме пари и да го пращаме при фесовете в Анадола.
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Не мисля че има връзка между темата и видеото. Нормална практика е да се използват европейски манекенки и фотомодели в Турция и в другите азиатски страни. Има много агенции които работят на тези пазари. Причината е проста: реклама снимана с европейски модел е по-представителна и се радва на по-голяма популярност. А освен това в тези страни е рядкост красива жена да бъде съгласна да се снима в реклами, морала ги ограничава.
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Хахаха услугите му наистина са УНИКАЛНИ. Сайтовете който е направил също не ме кефят твърде много черно използва.
Още нещо ако колегата вземе че почне да си проверява кое работи и кое не по сайта му като почне от банера на някаква хостинг компания която е написала: "Домейни от 14.50/месец" и се свърши с редакция на услугите може и да стане работа.
Иначе късмет колега с начинанията
 
От: Търся момичета с НЕМСКИ, ТУРСКИ, РУСКИ и АНГЛИЙКСКИ езици

Ибрикчията с друпала ко търси са бе, убавици за анадола, ама няма пари за билето:)
 

Горе