Търся момиче за писанене на описание за бебешки дрехи.

greengsm

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, търся момиче за да напише описание на бебешки дрехи около 100 броя, кандидатите които имат опит ще са с предимство. Ако изпратите описание на детска, бебешка дрешка по ваш избор много ще ме улесните за да не ви губя времето.
Предложение за заплащане очаквам тук или на лично.
Благодаря предварително.
Поздрави
 
От: Търся момиче за писанене на описание за бебешки дрехи.

Каква е ориентировъчно цената за тази услуга и за колко време трябва да се изпълни цялото описание на 100-те броя?
 
От: Търся момиче за писанене на описание за бебешки дрехи.

Момчетата не стават ли - дискриминация:)
 
От: Търся момиче за писанене на описание за бебешки дрехи.

Здравей, мисля че 10 дни максимум би трябвало да е достатъчно. Цената зависи от опита и евентуално ще покаже ли портфолио. Ако имах и идея каква цена щеше да звучи търся някой да напише X неща за Y лева. Оставам отворен за предложения.
 
От: Търся момиче за писанене на описание за бебешки дрехи.

Благодаря на всички кандидати за отделеното време и за тяхните предложения, вече намерих кой да свърши работата.
Успех на всички.
 
От: Търся момиче за писанене на описание за бебешки дрехи.

Момчетата не стават ли - дискриминация:)

Не е честно. Като отида в магазина - купища кремове за лице, предназначени за жени. На съседния рафт - много по-малко като видове козметика за мъже. Дискриминиран съм!

Гледам център за козметика - наименованието му "She" (т.е. "тя"). А да сте видели такъв център с наименование "He" (Той)? Вътре като влязох - не ми отказаха, обясниха ми някои неща. Все пак дискриминацията не е тотална - ще ми вземат парите, няма да откажат. Обаче аз обиколих, намерих един друг козметичен салон, където въпреки, че в рекламите на входа има само женски лица, поне името му е полово неутрално - Angel Face. Нали има и мъжки ангели, не само женски (все пак трябва да се размножават някак)? Там даже имат и някои услуги, които в наименованието си съдържат думата "мъже" - тоест услугите са за мъже.

Не е скрита реклама. Просто изразявам възмущението си от дискриминацията над мъжете.
 

Горе