Търся мрежа за кофти трафик

pst

Member
Търся мрежа без особени изисквания, трафика е кофти и сайта където ще се слагат рекламите е без съдържание и препраща към друг сайт. Търся такава мрежа, която да няма проблеми да слагам там реклами, без значение от цената която плаща!:)
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Пробвай с тези, не плащат кой знае какво, но аз ги ползвам за шит трафик.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Пробвай с тези, не плащат кой знае какво, но аз ги ползвам за шит трафик.

Мерси! ;) Gload-а се регистрирах още вчера да ги пробвам, но и в adversal-а се регистрирах туко-що през линка ти. ;)
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Адверсал одобряват малко по-трудно, но ако се запънат нещо не се свени да им пуснеш reconsideration request с данни от аналитикса за трафика. Обикновено минава номера.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Адверсал одобряват малко по-трудно, но ако се запънат нещо не се свени да им пуснеш reconsideration request с данни от аналитикса за трафика. Обикновено минава номера.
Аз кандидаствах с сайт, който си има съдържание, има и стабилен трафик. Идеята ми е след това да мога да слагам рекламите в друг сайт, който е с шит трафик, без съдържание и препраща към друг сайт. Затова търся програма, която няма да ме банне заради това. В Момента тествам с Adcash и чакам одобрение от gloadmarket и adversal и ще пробвам и тях.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Аз кандидаствах с сайт, който си има съдържание, има и стабилен трафик. Идеята ми е след това да мога да слагам рекламите в друг сайт, който е с шит трафик, без съдържание и препраща към друг сайт. Затова търся програма, която няма да ме банне заради това. В Момента тествам с Adcash и чакам одобрение от gloadmarket и adversal и ще пробвам и тях.
Да те разочаровам, ама тая няма да стане, не са толкова прости. Изобщо няма да ти пуснат реклами, банерите са обвързани с конкретен домейн.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Да те разочаровам, ама тая няма да стане, не са толкова прости. Изобщо няма да ти пуснат реклами, банерите са обвързани с конкретен домейн.

Вярно е това, въобще си избий тази мисъл от главата. А освен това и не съм съгласен, че Глоадмаркет са за лош трафик - от там може да се печелят пари, които в немалко случаи са и повече от Адсенс.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Ясно колеги, благодаря за пояснението. Не смятам да правя тарикатски схеми, щях да се пробвам и с Adsense направо, ако това ми беше идеята. Затова и пуснах темата, търся програма, която ще позволи това което искам да правя. Да нямат строги изисквания, и да не е проблем слагането на банерите в подобен сайт.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Вярно е това, въобще си избий тази мисъл от главата. А освен това и не съм съгласен, че Глоадмаркет са за лош трафик - от там може да се печелят пари, които в немалко случаи са и повече от Адсенс.
Ще перефразирам, за лош БГ трафик. Просто няма читави реклами и това си.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Да нямат строги изисквания, и да не е проблем слагането на банерите в подобен сайт.

Следят си рекламите в кои сайтове се визуализират.


Ще перефразирам, за лош БГ трафик. Просто няма читави реклами и това си.

Ми колко да е лош бг сайта? Напълно възможно е да се изкарват над 100$ с бг сайт! И това далеч не е максимума.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Ми колко да е лош бг сайта? Напълно възможно е да се изкарват над 100$ с бг сайт! И това далеч не е максимума.
Да и аз съм правил 4-5$ на ден с по 15+К уникални.
Не става въпрос за $100 или $10, eCPM повече от 0.10-0.12$ аз лично не съм виждал. Което обаче е в пъти по-добре 0.01-0.03BGN от etarget, httpool и тем подобни.
 
От: Търся мрежа за кофти трафик

Да и аз съм правил 4-5$ на ден с по 15+К уникални.
Не става въпрос за $100 или $10, eCPM повече от 0.10-0.12$ аз лично не съм виждал. Което обаче е в пъти по-добре 0.01-0.03BGN от etarget, httpool и тем подобни.

Да, малко си е, но както и ти казваш - много по-добре е от 0.01-0.03BGN от etarget, httpool и тем подобни.
 

Горе