Търся написване на статии на детска тематика

vlad0

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте,

трябва ми човек, който има опит в писане на информационни статии, относно отглеждане на деца.

За начало ще ми трябват по 5 статии за следните категории или общо 25 статии с дължина около 300 думи за статия:
1. Деца от 0-12 месеца /полезни статии за отглеждането и развитието на децата в тази възраст/
2. Деца от 1-3 години /полезни статии за отглеждането и развитието на децата в тази възраст/
3. Деца от 4-6 години /полезни статии за отглеждането и развитието на децата в тази възраст/
4. Бременност /полезни статии свързани с бременността/
5. Родители /полезни статии свързани с отглеждането на деца/

Моля, пишете на лс и линк към написани от вас статии на тази тема, както и цена за написването на статиите.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся написване на статии на детска тематика

Няколко човека вече ми писаха и установих, че съм пропуснал една подробност в първия пост. Статиите ще са с дължина около 300 думи (ще бъде добавено към поста).
На писалите на лс, до ден-два ще върна отговор кой е избран, за да имат възможност и други да се включат.
 
От: Търся написване на статии на детска тематика

Здравейте,

Имам дългогодишен опит в писане на статии, редактор във местни медии - електронни и печатни.

Може да се свържете с мен на е-мейл - desislava.radikova [@] gmail.com

Поздрави
Десислава
 
От: Търся написване на статии на детска тематика

Здравейте, аз също с радост бих помогнала за развиването на идеята! По образование съм почти завършил психолог, както и човек със силен афинитет към писането в прозаична и поетична форма!




Поздрави и успешен ден!
 

Горе