Търся нещо като темплейт за онлайн магазин !

MartinHR

Member
Здравейте,

Регистритах се в сайта преди 5 минути така че ако съм нарушил някое от правилата моля да ме извините.
Решил съм да си направя един онлайн магазин на който да продавам някави дреболий само в България. Имам известни познания в HTML, PHP и дизайн но мисля че ще изгубя месеци ако започна от нула в създаването на това нещо.
Искам да ви попитам има ли някъде в нета нещо като темплейти за такъв магазаин а може и да е за друг вид магазин ще го преработя. Нали в днешно време почти всички уеб дизайнери използват темплейти. :lol:
Потърсих е Google подобни неща и намерих доста но всичките предлагат само кожа за такъв магазин а ги няма базите данни и т.н. ами предлагат само изглед нищо повече.
Ако знаете да има някъде в нета нещо подобни на това което търся пишете.
:)
 
От: Търся нещо като темплейт за онлайн магазин !

Благодаря ти за информацията!

Това е много интересно не знаех че иа такива готови неща.
Вчера си го свалих това инсталих Апачи PHP MySQL после инсталих това чудо и сработи с другите неща.
Само не разбрах как става този магазин на български , свалих си от сайта Bulgarian language pack записат тези файлове там където трябва но нищо не стана трябва ли да изтрия тези фаилове дато са за англиики това как се инсталира или се променя нещо в настойките така и не мога да разбера.
 
Последно редактирано:
От: Търся нещо като темплейт за онлайн магазин !

Трябва да побъзикаш малко в бекенда...

Иначе аз съм твърдо зад зенката като една от по-солидните версии за онлайн магазини. Като разбира се за разни платени неща не може да става дума... трябва доста сериозно реноме да има фирмата, за да и кажа - направете ми магазин, който да обработва плащания, лични данни и т.н. при положение, че дадената фирма има 50-60 продадени такива разработки - няма широка известност и не се знае колко дупки има.

Докато безплатните системи от към това са доста по-добре според мен поне. За Зена последния 1.3.9 ъпдейт е до версия h вече...
А за безплатни теми и плъгини - разцъкай сайта им, а след това си харесай някоя по-добра темичка безплатна чрез гугъл.

Ще имаш работещ магазин за около 2-3 дни човъркане без да напишеш и 1 ред код (освен, ако не промениш малко аборигенския превод на БГ, но щом е безплатен е слънце! :p )
 
От: Търся нещо като темплейт за онлайн магазин !

Ако времето е от значение за теб - вземи готово решение с добавени модули.
Например тук e-shop.nasena.eu можеш да си подбереш и специфична визия на онлайн магазина.
 
От: Търся нещо като темплейт за онлайн магазин !

промени ли default language в административната страница? admin-location-languages?

ами да промених всичко вече една седмица се занимавам с това и не мога да го побългаря по никаъв начин
като му дам да добавя нов език и ми изкарва
C:\wamp\www\ZEN\includes

свалих по старта версия на zen-cart-v1.3.8a-full-fileset-12112007 инсталирах я след това се пробвам да пусна bulgarian_language_pack_1-4-0
и пак ми изкарва това MISSING LANGUAGE FILES OR DIRECTORIES ... bulgarian
а да ви кажа никъде в сайта или поне аз не мога да намеря къде не е описано как се прави това след като разархивирах
копирах
1. Bg_language pack v.1.4\admin\includes\languages го копирам в C:\wamp\www\ZEN\admin\includes\languages
2. копирам двете папки намиращи се в папка Bg_language pack v.1.4\includes ги копирам в C:\wamp\www\ZEN\includes
записват се нещата отварям вътре има и английки и български
след това пускам ZEN отивам да добавя български и когато нитисна бутона инсърт ми изкарва MISSING LANGUAGE FILES OR DIRECTORIES ... bulgarian
и така вече 27 пъти
пробвах с различни версий на ZEN и все същото кво да се прави
Да пътам до сега някои от вас успял ли е да го пусне този български език или има ли работещ магазин в България който да е направен по този начин?
Чао!
 

Горе