Търся някаква работа?

Phantoma

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Търся някаква работа: Да инсталирам Wordpress + плугини , да намеря няква подобна тема на вашите изисквания или нещо друго срещу 3,55$! Парите ми трябват спешно заради това пускам тази тема. Мога също така да ви продам домейн! Чакам вашите предложения в темата или на лично. Също така мога да ви редактирам някой дизайн. CSS + HTML!
 
От: Търся някаква работа?

Подобни работи се правят с лекота ( поне от мен ). Което значи, много малък шанс някой да ти пише.
Съветвам те да увеличиш услигите, ще дам един пример.

Като отвориш Freelance Jobs & Projects забележи кое се търси най - много.
След като намериш ( примерно статии ) подбиваш цената - увеличаш качеството ( правиш промоции, демо варианти, безплатна статия ) и дигаш потенциалния шанс да се сдобиеш с нужните средства.

В добър случеи, може да получиш някои друга репотация и клиент които да ползва в бъдеще услугите ти.

Дано да съм помогнал.
Мир и Любов :)
 
От: Търся някаква работа?

Затова ще мисля по нататък , просто в момента ми трябват спешно 2,55$ , а не 3,55$!
 
От: Търся някаква работа?

Така го казахте все едно копирайтинга е най-лесната работа и който не се е хванал той не я е свършил.
 
От: Търся някаква работа?

Хайде ако има някой , който иска да му помогна с нещо срещу 2,55$ да пише. Много ще съм благодарен!
 
От: Търся някаква работа?

Наспами няколко теми с "компетентни" мнения за да направиш 10, включително и в оная дето един прави какво ли не за 1.20. Абе какво ви става бе хора? Няма ли кой да ти даде 5 лева на заем баси?
Сега ще почнат да те хранят за подбиване на пазара.
 
От: Търся някаква работа?

Инсталирай ми един wordpres и вкарай система за директории (за линкове/сайтове). Предложи ми да избирам от 4-5 темпа (фрии да всичко). И имаш 20лв. Е ти оферта :)
 
От: Търся някаква работа?

Наспами няколко теми с "компетентни" мнения за да направиш 10, включително и в оная дето един прави какво ли не за 1.20. Абе какво ви става бе хора? Няма ли кой да ти даде 5 лева на заем баси?
Сега ще почнат да те хранят за подбиване на пазара.

Ми явно няма , кой да даде 2,55$!
 
От: Търся някаква работа?

Нагоре. Трябват ми спешно 2,55$ в PayPal , в замяна мога да продам система за facebook фрази или система за сайт с награди. Системата за наградите е доста добра и доста функционална. Ако имате и някви други предложения пишете в темата.
 
От: Търся някаква работа?

Нагоре. Трябват ми спешно 2,55$ в PayPal , в замяна мога да продам система за facebook фрази или система за сайт с награди. Системата за наградите е доста добра и доста функционална. Ако имате и някви други предложения пишете в темата.
Дай ми мейла си в PayPal на ЛС.
 

Горе