Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Не знам дали точната дума е "назаем", но ми трябва човек който да има сайт с поне 400-500 уникални от usa на ден..колкото повече толкова по добре. Става дума за един сайт които плаща за impresii cpm..а моите сайтове са "слаби" и не ме одобряват за да мога да сложа техните банери на сайта си. Имам приятел който може да докарва доста трафик след това към сайта които вече е одобрен.с него деля 40/60. Този който ми услужи със сайта си да канидатсвам парите изкарани от там ще деля пари с него.
тоест..20/20/60 ...делим си по 20 и останалите на моя приятел който всичко прави.

за повече информация - [email protected]
сори но не ползвам скайп icq и подобни..всички приятели ми са в yahoo messanger.
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

дам...100 човека са видяли темата но никой не е заинтересовам..еми. админи модератори..може спокойно да изтриете темата
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

Опитай с http://zatochki.com
пиши ми ако трябва да се направи още нещо !
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

Колкото прочетох от USA сайтове търси,или поне тези сайтове в, които посетителите не са Българи!
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

Мога да ти дам http://blog.e-tutorial.info ако намериш начин да го монетизираш 70% от приходите са за тебе :)
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

мерси за предложенията но ми трябва сайт който да получава 30-40% поне от usa.
парите които изкарам ще разделям с вас 20% за мен.20% за вас и 60% за моя човек който върши цялата работа.парите няма да са малко..3к месец. нагоре. (блакхат)

също така ако някои има акаунти тук:

www.valueclickmedia.com

www.burstmedia.com

www.cpxinteractive.com

www.adtegrity.com

www.intergi.com

и няма какво да ги прави или не знае начин как да изкара пари да ми се обади. системата е пак 20%/20% и 60 на друг човек които всичко прави.

Само сериозни хора.
 
Последно редактирано:
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

все още търся човек които може да се регистрира в по горните сайтове.
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

Значи давам ти регистрация в горните сайтове и получавам 20% без да правя нищо?
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

ако си регистриран/approved в някои от сайтовете които съм посочил - да
20% са за теб - 20% за мен и 60% за "друг" - подробности на пм.
и да..нищо не правиш ..парите се изкарват то блакхат метод..имате го на в предвид това. риск от загуба на акаунта ИМА. но и парите не са малко.


Значи давам ти регистрация в горните сайтове и получавам 20% без да правя нищо?
 
От: Търся някои който да ми даде "назаем" саит.

няма заинтересовани? хмм интересно.
 

Горе