Търся някой да ми направи лого придружено с декларация за права

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

за по голямо удобство вместо да пиша на всички дизайнери реших да пусна една обява.

Търся някой който да направи лого за магазинчето ми което ще пусна скоро. Имам само едно условие и то е, че човека който поеме ангажимента трябва да подпише декларацията, че логото е оригинално, изработено от него и ми предоставя всички права над него. Преди да ми изпрати декларацията (По пощата или с куриер, аз си поемам разхода) ще искам да я сканира или снима с телефона си и да ми я прати заедно със самото лого на email.
Ще предплащам само на доказали се хора във форума с минимален стаж една година в него. На новорегистрирани потребители с неясна репутация не предплащам стотинка. Ако смятате да ми пишете с оферти от сорта на 200лв. спестете си времето, ако имах такава възможност нямаше да пиша във форума а щях да отида на място в някоя фирма.

ОБЯВАТА Е НЕВАЛИДНА!!!
 
Последно редактирано:
От: Търся някой да ми направи лого придружено с декларация за права

Обясни по-подробно какво точно искаш. Аз разбрах единствено, че ще отваряш онлайн магазин. Какво ще продаваш? Предпочитана цветова гама имаш ли? Как е името на магазина?
 
От: Търся някой да ми направи лого придружено с декларация за права

Благодаря на хората които писаха и се извиняавам на тези които не отговорих на офертите.
Обявата е вече невалидна!
 

Горе