Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябва ми някой, който да ми направи 100 фейсбук страници..

В 1 страница трябва да има следното нещо:

- Хубаво име(привлекателно,сепло,готино и т.н)(ДА НЕ СЕ ПОВТАРЯТ)
- Профилна снимка (максимално 2-3 да се повтарят едни с други, ще му изпратя папка с доста снимки да си подбира)
- Да публикува 1 снимка в страницата
- Да сложи описание + уеб сайт(тва е още в самото създаване на страницата се изисква)(това се изисква още в началото на създаването на страницата)
- Да са максимално различни категориите
- Да работи качествено, а не просто да притупа нещата!


***С голямо предимство са тези, които имат БИЗНЕС ПРОФИЛИ в голямо количество, и не им трябват.. Тоест направо да ви купя профилите и там да създадете страничките..
** По-възможност да се създадът някой от страниците от други ип-та.. да не са само от 1.. ами от 5-6 поне..
Ако нямате възможност за профили, ще предоставя аз няколко профила и там направо да ги създадете.. :)

Работата отнема около 2 часа максимум.. (Дори мисля, че и по-бързо ще стане.. за 1 час г/д)

Пишете ми на ЛС с оферти.. :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Колега без да се обиждаш и сърдиш ама много ми стана интересно как може да се направят 100 страници за 2 часа?
Поздрави.
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Целта каква е и за какви пари говорим ... говори ми в цифри
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

2 часа са много малко, не са достатъчни дори за измислянето на 100 имена за страници, при положение че се очаква да са привлекателни и т.н. Според мен, създаването на една такава страница, ще отнеме минимум 20-30 минути, ако се търси качество. За всяка трябва да се измисли име, да се намери подходяща снимка и да се напише описание, което също трябва да се мисли. Да не говорим, че става въпрос за публикуване от различни профили и IP адреси.
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Toзи потребител е известен с подобни си обяви и теми, когато търси работа :lol:
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Това е мишън инпосибъл, в тоя ред на мисли, ако някой е навит да ми превежда кратки текстове и заглавия в онлайн игрите за няколко месеца може да станем номер едно.
8, часа 400 игри и публикации на ден :D

Аз, ще ги свалям и качвам, само превода :D

Тествал съм се макса който мога да направя сам е към 80, но после съм матахари :D
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

monefff тук се направи на интересен. Това е работа минимум за седмица.
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Ако 100 страници са малко, аз се чудя колко е средното количество. За много не ми се мисли, но сигурно има и такава теорема.
Може да имаш успех, ако кажеш че търсиш 5 ентусиаста, всеки от които да направи по 20 страници и ще получи за тях 20 лв, т.е. общият бюджет ти е 100 лв. - левче на страница. Като се замислиш 100 кинта не са малка инвестиция. Обаче като продължиш да мислиш, ще разбереш, че една страница ще отнеме примерно 15 минути, за да я качествено направена. Това си е 4 лв на час, което е една средна норма за страната в момента.
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Бих го направил безплатно за теб ама много ме мързи :D
 
От: От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Това е мишън инпосибъл, в тоя ред на мисли, ако някой е навит да ми превежда кратки текстове и заглавия в онлайн игрите за няколко месеца може да станем номер едно.
8, часа 400 игри и публикации на ден :D

Аз, ще ги свалям и качвам, само превода :D

Тествал съм се макса който мога да направя сам е към 80, но после съм матахари :D

Ако е от суахили съм навита:lol:
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Стига бе.. Слагаш една добавка на Гошо Транслейта му викат и машинално да ги превежда гьотере. Едва ли някой ще се зачита, да не ти пука. :D
 
От: От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Аааааа, от ен. ама аз не съм и сигурен дали толкова мога да сваля и кача за ден :D
Ако е от суахили съм навита:lol:
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Като го знам колко е добър не ми трябва :)
Стига бе.. Слагаш една добавка на Гошо Транслейта му викат и машинално да ги превежда гьотере. Едва ли някой ще се зачита, да не ти пука. :D
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Казвате максимум 2 часа за 100 страници. Това ще отнеме час за 50 страници г/д^
30 минути за 25 страници => 48 секунди за страница МАКСИМУМ
От тези сметки ми стана интересно колко е минимум времето, необходимо на една страничка да се създаде според автора на темата.
~cheers
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Моя грешка е наистина.. аз имах готови имена и ги създавах бързо.. А и никъде не съм упоменал цената, която давам, за това не мисля, че е редно хиляди нападки..
Признавам си грешката, объркал съм времето за страниците.. :)

П.С. Намерих човек за работата. Блягодаря на всички изразили желание да коментират темата. Успех на всички с бизнеса. ;)
 
От: Търся някой да ми създаде малко фейсбук страници (празни)

Хора, защо се бъзиката с човека ... Като не сте на негово място, не пишете глупости!
И аз имам такъв проблем и аз сега като видях обявата и аз се замислям да направя и аз такава!
На всеки 10 дни, създавам по 100 страници за мен и си е ужасно трудно да са хем разнообразни имената, профилната снимка и т.н
А, да не говорим, че ние имаме проблем с това, че фб спря създаването на бизнес профили, а те имаха различен статус пред фб! :(
 

Горе