Търся някой да направи елементарен сайт

webmaster

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся някой да направи елементарен сайт, с 4-5 подстраници, но е добре да бъде на някакъв CMS (джумла ще свърши идеална работа). Има някакъв готов дизайн. Бюджетът е 300-400 лв.

Който има интерес, да ми пише на ЛС и да даде линкове към сайтове, които е правил, за да го свържа директно с клиента.
 
От: Търся някой да направи елементарен сайт

С готов темплейт устройва ли те?Има доста добри темплейти и флаш темплейти за парите,които си упоменал.Сайтовете стават уникални,с уникално съдържание,а визията им е на много високо ниво,въобще не мога да кажа,че са елементарни.
 
От: Търся някой да направи елементарен сайт

Имам опит с WordPress и Joomla. Повече за работата ми - sweet-innocent-thing.hit.bg
 
От: Търся някой да направи елементарен сайт

Благодаря на всички, които отговориха. Ще предам на клиента и той ще се свърже директно с тях (или само с някои).
Успех!
 
От: Търся някой да направи елементарен сайт

Ако все още се търси човек, моля имайте ме в предвид.
Поздрави.

Ще ви изпратя CV,ако е нужно :)
 
От: Търся някой да направи елементарен сайт

Търся някой да направи елементарен сайт, с 4-5 подстраници, но е добре да бъде на някакъв CMS (джумла ще свърши идеална работа). Има някакъв готов дизайн. Бюджетът е 300-400 лв.

Който има интерес, да ми пише на ЛС и да даде линкове към сайтове, които е правил, за да го свържа директно с клиента.

Здрасти ,тези изисквания мога да ги изпълня за 10 пъти по-малка сума от обявения от теб бюджед. Инсталиране на wordpress ,избиране на хубав темплейт и като бонус - събмит в директории и социалки :)
 
От: Търся някой да направи елементарен сайт

Аз мога да ти го направя и с уникален дизайн, работя с една дизайнерка от Англия. Можеш да разгледаш нашия сайт:
http://tinyverse.co.uk
 

Горе