Търся някой за коментари по форум

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Търся двама за развитие на форум за футбол и онлайн залози , тяхната работа ще е да пускат теми и да коментират други.. с цел привличане на нови потребители.. Надявам се да има хора които наистина се интересуват от футбол и поне малко разбират за да няма спамни коментари ,а да си изглежда всичко на ниво.

цена: $5 за 500 коментара , плащам веднага ,а коментарите ще ги чакам всеки ден по малко ,не искам за 2 дена да се напишат 500 коментара и посел да се спре може би на ден 5-10 и така :) Това е ако има желаещи нека пишат..


П.С. моля без нападки и т.н. за цената , това мога да си позволя ,това давам ,ако има желаещи ще се включат ,ако не здраве да е :)

P.S. ще полчите и линк в подписа :)
 
Последно редактирано:
Re: От: Търся някой за коментари по форум

Поне сложи $1 минимум за плащане, иначе 500 поста по 10 на ден това са си почти 2 месеца докато се вземат $5-те :)
Успех.

цена: $5 за 500 коментара , плащам веднага ,а коментарите ще ги чакам всеки ден по малко ,не искам за 2 дена да се напишат 500 коментара и посел да се спре може би на ден 5-10 и така :)

е, той си е писал, че плаща предварително
 
От: Търся някой за коментари по форум

Да откъм тая страна няма проблеми , само очаквам човека отсреща да е коректен , а и ако нещата потръгнат ще сумата и ще платя повече.
 
Re: От: Търся някой за коментари по форум

Да откъм тая страна няма проблеми , само очаквам човека отсреща да е коректен , а и ако нещата потръгнат ще сумата и ще платя повече.

Дано да уцелиш на коректен - предварителното плащане може да привлече разни пишман "оптимизатори", които след пет коментара да решат, че нещо не са "дооценили труда си". Просто внимавай при подбора и успех!

"Блеял" съм някъде докато съм чел :) моя грешка

сефте виждам "блеещ" вълк :shock:

* шегичка, ся да не се засегнеш нещо
 
От: Re: От: Търся някой за коментари по форум

Дано да уцелиш на коректен - предварителното плащане може да привлече разни пишман "оптимизатори", които след пет коментара да решат, че нещо не са "дооценили труда си". Просто внимавай при подбора и успех!

Странно , че не ме съдиш заради сумата ,която предлагам, защото вече получиш червено от други
 
Re: От: Re: От: Търся някой за коментари по форум

Странно , че не ме съдиш заради сумата ,която предлагам, защото вече получиш червено от други

Ами какво да те съдя за сумата - който има мерак ще се хване, предлагаш предварително плащане т.е. за според мен рискът си е изцяло в твоето поле и на 100 процента разчиташ на коректност от другата страна. Условията са ясни, цената също т.е. от твоя страна няма изненади.

Колкото до цената - дали е ниска или висока всеки има различно мнение, в края на краищата който се хване не губи абсолютно нищо - наясно е със сумата и си получава парите предварително съответно той не може да бъде излъганият при никакви обстоятелства. Моето лично мнение е, че ти ще загубиш няколко пъти по пет долара а няколко потребителя повече няма да се вяснат във форума с акаунта, с който са приели поръчката ти (дали от срам, дали от дребен тарикатлък те ще си знаят)
 

Горе