Търся онлайн книги на тема пари

mvmrik

Well-Known Member
Наскоро прочетох книгата на Робърт Кийосаки "Богат татко, беден татко" и много ми хареса, търсих други онлайн, но не намерих. Знаете ли от къде мога да намеря такива книги на български в интернет? В краен случай ако няма, ще си купя хартиените, но ми харесва повече да чета от компютъра, инсталирах си една програмка за четене и ми е доста по-удобно.

Също така ако се сещате за други книги на тази тема кажете, чел съм също "Автоматичният милионер", не помня автора. Търсих по сайтовете за онлайн книги, но не намерих такива.
 
От: Търся онлайн книги на тема пари

Май няма в нета, търсих доста и нищо не намирам. Той Кийосаки има 7-8 книги, ще си ги купя, макар че не ми е толкова заради парите, а ми е по-удобно да чета от компютъра. Поне някой сайт да имаше, от където да ги купя в електронен вариант, но и такъв не намерих.
 
От: Търся онлайн книги на тема пари

Изкуството на сделката, Мисли като Милиардер, Как да станеш Богат. Автора и писателя на книгите е ясен :) Тръмп :)
 
От: Търся онлайн книги на тема пари

Изкуството на сделката, Мисли като Милиардер, Как да станеш Богат. Автора и писателя на книгите е ясен :) Тръмп :)

Тръмп да, даже видях че има книга заедно с Кийосаки "Защо искаме да сте богати", абе май доста книги ще трябва да купувам :)
 

Горе