Търся оптимизатор за туристически сайт

Travelagi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не е като да е трудно. Просто се иска дългосрочна работа и работа по seo-то. Това изисква време, а времето е пари. Та оттам по пътя на логиката за изготвянето на офертата....

Обаче не си уточнил няколко неща, за да може да ти се направи адекватна оферта.

Примерно: сайта на бг или ен ще е?
В кой Google искаш да излиза думата на първо място? Google.bg? Google.com? Google.co.uk? Понеже понякога се получава леко разминаване, а пък и има значение от ресурса, който ще се използва примерно. Такива неща. :)

Сайта е на бг, на ен просто нямам физическата възможност да качвам оферти. Мисля, че за Google.bg ще е най-добре все пак разчитам на посетители от бг за изходящ туризъм по-специално круизи. Това, което каза за "=" то е само когато се ползва търсачката иначе когато се отвори офертата линка е друг без да съдържа такива символи. Самите оферти са си стандартно описание какво вкл. и какво не вкл. цената имам някакво подобие на блог, в който темита са лично мое произведение без да са копирани от никъде. Трябва ми адекватна оценка какво би било по-добре да се направи за да съм в първите позиции.
 
От: От: Търся човек за малка оптимизация

Сайта е на бг, на ен просто нямам физическата възможност да качвам оферти. Мисля, че за Google.bg ще е най-добре все пак разчитам на посетители от бг за изходящ туризъм по-специално круизи. Това, което каза за "=" то е само когато се ползва търсачката иначе когато се отвори офертата линка е друг без да съдържа такива символи. Самите оферти са си стандартно описание какво вкл. и какво не вкл. цената имам някакво подобие на блог, в който темита са лично мое произведение без да са копирани от никъде. Трябва ми адекватна оценка какво би било по-добре да се направи за да съм в първите позиции.

Първо - този цитат не се отнася за теб този. Второ "=" --- > ТОЗИ ЗНАК НЯМА АБСОЛЮТНО НИЩО ОБЩО С URL-ТАТА в САЙТА ТИ ЗА ОФЕРТИ!!!!!

Написан е, за да си съкратя мисълта.

"За мен оферти=филтри=дублирано съдържание=некласиране в google."

Това изречение означава, че КЪДЕТО ИМА ОФЕРТИ, ИМА И ДУБЛИРАНО СЪДЪРЖАНИЕ ЗАРАДИ ФИЛТРИТЕ, КОИТО ОБИКНОВЕНО СЕ ПРОПУСКАТ ДА СЕ ОПТИМИЗИРАТ В РЕЗУЛТАТ НА КОЕТО КЛАСИРАНЕТО В GOOGLE се ВЛОШАВА ЗАРАДИ Д-У-Б-Л-И-Р-А-Н-О-Т-О С-Ъ-Д-Ъ-Р-Ж-А-Н-И-Е.

Дано този път съм го написала по-ясно, защото не смятам да потретвам.
 
От: От: Търся човек за малка оптимизация

Първо - този цитат не се отнася за теб този. Второ "=" --- > ТОЗИ ЗНАК НЯМА АБСОЛЮТНО НИЩО ОБЩО С URL-ТАТА в САЙТА ТИ ЗА ОФЕРТИ!!!!!

Написан е, за да си съкратя мисълта.

"За мен оферти=филтри=дублирано съдържание=некласиране в google."

Това изречение означава, че КЪДЕТО ИМА ОФЕРТИ, ИМА И ДУБЛИРАНО СЪДЪРЖАНИЕ ЗАРАДИ ФИЛТРИТЕ, КОИТО ОБИКНОВЕНО СЕ ПРОПУСКАТ ДА СЕ ОПТИМИЗИРАТ В РЕЗУЛТАТ НА КОЕТО КЛАСИРАНЕТО В GOOGLE се ВЛОШАВА ЗАРАДИ Д-У-Б-Л-И-Р-А-Н-О-Т-О С-Ъ-Д-Ъ-Р-Ж-А-Н-И-Е.

Дано този път съм го написала по-ясно, защото не смятам да потретвам.

Да стана ми ясно, не съм толкова в час с терминологиите, но добре ми го изясни в случая какво може да се направи или по-скоро какво ще е най-добре да се направи?
 
От: Търся оптимизатор за туристически сайт

fifi благодаря ти за темата :) нямам достатъчно мнения и не мога да пускам ЛС. Не знам от къде да започна, пичовете, които ми правиха сайта хич ги няма вече и не мога да разчитам на тях, а спешно се нуждая от адекватно мнение оптимизация и всичко необходимо за да заработят нещата, ако може да ми дадеш някакви насоки ще съм ти благодарен!
 
От: Търся оптимизатор за туристически сайт

Привет,

Търсите ли все още човек за оптимизация?
 
От: Търся оптимизатор за туристически сайт

fifi благодаря ти за темата :) нямам достатъчно мнения и не мога да пускам ЛС. Не знам от къде да започна, пичовете, които ми правиха сайта хич ги няма вече и не мога да разчитам на тях, а спешно се нуждая от адекватно мнение оптимизация и всичко необходимо за да заработят нещата, ако може да ми дадеш някакви насоки ще съм ти благодарен!

Изчисти си съобщенията, че не мога да ти пиша.

PS: Извинявам се за offtopic-a.
 
От: Търся оптимизатор за туристически сайт

Отново трябва да изчистите съобщенията :)
 

Горе