Търся оптимизатор

GGG

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, имам един сайт на близо 3 години. Никога не се бях замислял да го оптимизирам.

Сайта е: http://www.forex-freezone.com/new/index.php

Има ли оптимизатори в този форум, искам да наема някой да се занимае, че ми е много кът времето.

Ако някой има мерак, нека излезе с предложение за цели и цени.

Поздрави
 
Бате като за начало можеш да започнеш с един линк от подписа в нашия форум :) Довечера вероятно ще наминат още хора които ще пуснат оферта иначе да мастера и неговата фирма са добри :)

ПП освен сайта е хубаво да се оптимизира и форума
 
MacTeP каза:
Какъв бюджет си заделил?

Може да видиш фирмения ни сайт и ако решиш може да работим заедно
http://www.websolbg.com/seo-search_engine_optimization.php

Понеже не съм много наясно, по би ми се искало да ми кажеш, ще постигна това и това за тези пари. Подписваме един договор и готово. Поне така съм свикнал да работя в моята сфера.
 
GGG каза:
MacTeP каза:
Какъв бюджет си заделил?

Може да видиш фирмения ни сайт и ако решиш може да работим заедно
http://www.websolbg.com/seo-search_engine_optimization.php

Понеже не съм много наясно, по би ми се искало да ми кажеш, ще постигна това и това за тези пари. Подписваме един договор и готово. Поне така съм свикнал да работя в моята сфера.

Казваш какво искаш да постигнеш и ти казвам цена защото нямаме горна граница. Ние работим на почти всички фронтове, всичко е въпрос на цифра. Ако искаш да изясним предварително подробности и тн, наш колега ще те посети на място, цената на индивидуални консултации е 50 лева на час за градовете: София, Пловдив и Бургас.
 
Кажи на кой пазар се бориш поне така могат да се определят по-нормални цени. На световния пазар ще ти трябва доста сухо :)
 
Добре, сайта е на бг, боря се на българския пазар, за форекс, инвестиции, фундамент, форкес новини, форекс календар, анализи, технически анализ.
Смятам, че този пазар е около 2000 уникални дневно. Мои конкуренти, които са оптимизирани имат по 500-600 влизания дневно от гугъл, имат по-малко смислен контент, аз имам 100, боря се за тези 500 влизания дневно.


п.с. Айде днеска са 150, искам да станат 600
 
на човека моята цена му се стори висока, така че колегите могат да действат смело :)
 
Честно казано с този дизайн каквото и СЕО да направиш bookmarks (какви определено ти трябват ако ще е само на БГ) няма да имаш. Ако питаш мен по-добре си плати да ти направят по-добър сайт и продължавай да побликуваш хубави статии.
 
Проблема на сайта е че трябва да се преработи цялата вътрешна структура, а от там всичко останало е линкове. Просто явно на човека моята цена му се стори прекалено висока, но си мисля, че всеки който се навие за по-малко няма да предложи нещо достатъчно качествено.
 
Парите, които може да се изкарват с такъв сайт и конкуренцията в тази ниша си изискват доста работа и никой от нас няма да работи за слава.
И аз предложих на човека ще видим какво ще реши и дали моята оферта е по-примамлива от твоята Мастер :) Дори цената, която предложих е ниска поради по-малката конкуренция на българския пазар и Google търсения.Имам приятел работещ като мениджър в брокерска фирма и понеже той отговаря за рекламите по подобни сайтове са ми ясни цифрите :) не са като на сайт за игри или видеота :)
 
MacTeP каза:
Проблема на сайта е че трябва да се преработи цялата вътрешна структура, а от там всичко останало е линкове. Просто явно на човека моята цена му се стори прекалено висока, но си мисля, че всеки който се навие за по-малко няма да предложи нещо достатъчно качествено.

Това не е проблем на сайта, а на човека който трябва да го оптимизира :) Всъщност за мен това е SEO. А ако някой прави оптимизация за смешни пари означава че е менте, който разбира ще изкара повече пари докато си пие бирата.
 
AxCx каза:
MacTeP каза:
Проблема на сайта е че трябва да се преработи цялата вътрешна структура, а от там всичко останало е линкове. Просто явно на човека моята цена му се стори прекалено висока, но си мисля, че всеки който се навие за по-малко няма да предложи нещо достатъчно качествено.

Това не е проблем на сайта, а на човека който трябва да го оптимизира :) Всъщност за мен това е SEO. А ако някой прави оптимизация за смешни пари означава че е менте, който разбира ще изкара повече пари докато си пие бирата.


И аз съм на това мнение :)
 

Горе