Търся оферта за направата на 30-40 статични и 30-40 флаш банера

Fatalnia

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте колеги,

търся 1 или 2ма човека за изработка на 30-40 статични банера и 30-40 флаш банера (има възможност бройката да е двойно повече). С цел избора на точния/точните за мен човек/хора организирам следното малко конкурсче. Всеки, който има интерес да изпрати ЛС с примерни банери, което е правил и цената, която търси за статичните и за флаш банерите. Всеки желаещ ще има възможността да направи по един мострен банер, за който ЩЕ ЗАПЛАТЯ (в случай, че предварително съм харесал демото на стари банери; ако някой настоява да участва без да покаже предишна работа или въпреки, че аз не държа на участието му - може да го направи с мострен банер с воден печат, за който няма да платя, но и няма да мога да използвам). Ще избера 1 (или максимум 2ма), който да получи заявката за всички банери.

Надявам се, че ще обърнете внимание на това, че този конкурс цели само и единствено да намеря най-точният за мен колега, а не да получа безплатни банери. Подчертавам го, въпреки, че би следвало да е пределно ясно за всеки зрящ, тъй като имам бегли спомени за подобни начинания в този форум с не особено коректни купувачи. Няма място за притеснения. За труда на всеки (чийто труд искам) ще бъде платено.

П.С.: Не е задължително да се ангажирате и с двата типа банери. Може да пускате оферти само статичните и само за флаша.

Успешен понеделник на всички!
 
От: Търся оферта за направата на 30-40 статични и 30-40 флаш банера

Намираш ги двамата и после ми ги изпращаш за да им дам поръчки!
 

Горе