Търся партниор за онлайн магазин

GabrielssR

New Member
Здравейте

Реших да се занимавам със дропшопинг и поразпитах доста и прочетох доста за печалби и какво е нужно за старт.

Доста фирми предлагаха продукти ,който може да се продават от моя уеб сайт демек дават ми каталог със снимки и цени и аз си ги пускам където искам.

Реших да почна постепенно закупих домейн закупих хостинг всичко качих платформа опенкарт почнах да си играя със нея да почна да я схващам.

Но реших ,че сам няма да мога да се справя ,защото да приемам поръчки да вкарвам обяви да поддържам сайта и реших да пусна една тема тук.

Магазина е готов просто обявите трябва да се вкарат и почване на рекламите и късмет за нататък.

Ако има хора ,който има свободно време дори и да не е много може да драснат един коментар и ще и пиша лс ако са заинтересувани.
 
От: Търся партниор за онлайн магазин

Какво ще продаваш?

Или ще си от магазините "всичко в едно"?
 
От: Търся партниор за онлайн магазин

По добре плати на колегата СТАН да ти качи продуктите и ще си печелиш 100% от всичко.
Това е рецептата за успешен бизнес. Сам :wink:
 
От: Търся партниор за онлайн магазин

Ще се продават само дрехи за деца ,бебета ,мъже ,жени ,обувки ,маратонки ,кецове и т.н !
 
От: Търся партниор за онлайн магазин

Ще се продават само дрехи за деца ,бебета ,мъже ,жени ,обувки ,маратонки ,кецове и т.н !

Е то това си е живо
"всичко в едно"?
 
От: Търся партниор за онлайн магазин

Здравейте

Реших да се занимавам със дропшопинг и поразпитах доста и прочетох доста за печалби и какво е нужно за старт.

Доста фирми предлагаха продукти ,който може да се продават от моя уеб сайт демек дават ми каталог със снимки и цени и аз си ги пускам където искам.

Реших да почна постепенно закупих домейн закупих хостинг всичко качих платформа опенкарт почнах да си играя със нея да почна да я схващам.

Но реших ,че сам няма да мога да се справя ,защото да приемам поръчки да вкарвам обяви да поддържам сайта и реших да пусна една тема тук.

Магазина е готов просто обявите трябва да се вкарат и почване на рекламите и късмет за нататък.

Ако има хора ,който има свободно време дори и да не е много може да драснат един коментар и ще и пиша лс ако са заинтересувани.


Ако проблема ти е да вкараш продуктите. Може да намериш някой да ти ги качи срещу заплащане. Аз лично мога да го направя, стига да ми дадеш данните. Така ще си си сам и ще ти е най-добре. Както 2fast4you каза, най-добре си е сам.
 
От: Търся партниор за онлайн магазин

Аз пък като гледам правописа и колко е грамотен автора на темата, дълбоко се съмнявам да успее в това начинание. Убедил съм се, че в този бизнес неграмотни хора не оцеляват, затова първо му препоръчвам да мине един ограмотителен курс по български език.
 

Горе