Търся партниор за развитието на ФБ страница!

От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Значи , след дълги размисли реших и аз да вложа във мойта страница , обаче не като дам пари на някои който по цял ден не излиза от вкъщи и цъка лике като луд , който ще ти докара само умрели ликево , ами на някой който ще има ефект . И така предложението ми е следното :: 1 ст на лике на ваш пост + 1 лев на всеки 1000 лике на страницата . така , като се има впредвид че на пост събира по 10 - 20 лике , ще рече че на споделяне ще си докарвате по 20 ст за нищо работа . И така , ако някой е заинтересован да пише . Заплащането ще се извършва чрез paypal или по банков път ( заплащане на всеки 100 лв, )

Ето и прослувутата страница --> https://www.facebook.com/Sexy.Girls777
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

https://www.facebook.com/Sexy.Girls777
Реших да я продам страницата (вече достигнаха почти 6к и 6к говорят за нея), или заменя със английско говорящ профил със макс приятели предимно от ( United States , Canada, United Kingdom, Australia ) и колкото се може повече последователи трябват ми точно от там защото линковете, сайтовете които рекламирам са от там , пишете вашите оферти на ЛС.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

защо какво има
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

защо какво има

1000 like = 10 лв. в най добрия случай (не 1 лев).
Ползвай и препинателни знаци от време на време. Язък за пропилените пари по твоето държавно образование.
 
Re: От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Според мен е изкарал до максимум 8 клас, с много отсъствия през това време :?
1000 like = 10 лв. в най добрия случай (не 1 лев).
Ползвай и препинателни знаци от време на време. Язък за пропилените пари по твоето държавно образование.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Derte 10 лв струва когато я продадеш 1000 лике аз давам 1лв за този който иска да работи = 1лв на 1000лике от страница ( като се има впредвид че аз съм 12 часа онлайн и аз ще работя по нея също , но той този 1 лв си го получава на всеки 1000 лике + 1 ст на лике на направен пост от него ) сега стана ли ти ясно ? Но , реших да я продам или заменя със профил. ебаси хората
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

И аз това мисля - по 1 стотинка на фен, т.е максимум 60 лева да ѝ вземеш на страницата. Имах предвид, че няма да ти хареса офертата, тъй като си вложил доста време и труд в тая страница :) Но не забравяй, че опитът, който трупаш, също си има своята цена :)
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

ами да не ми се дава , но мисля че със профил ще бъде по добър резултатът със това което правя
 

Горе