Търся партньори, които има сайт/магазин/блог на здравна тематика

lavish

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Добър ден предприемачи,

Искам да ви предложа една нова компания, която възнаграждава партньорите си доста богато! Парите, които заработвате идват от продажбата на продукти и от оборотите на тези, които сте записали. Лично я използвам от около 1 месец и съм доволен. Подходяща е за всеки, който има сайт,онлайн магазин или блог на козметична/здравна тематика.
Аз вече съм неин клиент и търся сериозни партньори.

Защо да изберете компанията?

Компанията е сравнително млада - 5 години. Единствената страна, в която работи от Европа е България. На 10 март компанията отваря из цяла Европа. Малко по – късно – Америка. Бумът в развитието тепърва предстои ! Звучи като евтин лозунг от МЛМ компания, но наистина всеки с добър уебсайт/връзки/познати в чужбина/фб страница, има страхотен шанс да е от първите. Не е нужно да обяснявам, че финансовите изгоди са добри..

Възнаграждения – на нива. До безкрайност!

Възнагражденията се изплащат на база потребление. Печелите не само от директна продажба, но и от продажбите в „дълбочина“. До безкрайност ! Печалбата от директна продажба е 54 % !

Напълно безплатна регистрация, която дава 35 % отстъпка !

Регистрацията в компанията е напълно безплатна! Няма такси или квоти за потребление, които трябва да се изпълнят. Отделно, регистрацията дава право на 35 % отстъпка от цената на и без това достъпните продукти. Регистрацията е бърза и лесна и се прави онлайн.

Продукти сертифицирани с GMP и ISO 9001

Продукти за лице – антиакне, против бръчки, анти ейджинг, пилинги.

За коса – растеж на косата, против оплешивяване, против побеляване, против пърхот, ъзстановяване и подсилване на косъма.

За тяло – антицелулит, грижа за бюст, детоксикация, спа, соли за тяло, пилинги,кремове, масла за масаж, пластири за премахване на болка и токсини от тялото.

За лична хигиена – пасти за зъби за избелване, запълване пукнатините в емайла и за кървене на венците, продукти против изпотяване и дамски превръзки с билки.

Поръчки на продуктите се правят онлайн. Заплащане – наложен платеж.

Продуктите на компанията са качествени, на достъпна цена и са успешни на пазара. За миналата година компанията има ръст на продажбите в България от 1000 % ! За да сте сигурни, че предлагате качествен продукт на своите клиенти, ви предлагам да ги опитате сами.

Как?

Свържете се с мен, ако сте от София, може уредим среща, на която да пробвате топ продуктите върху себе си. Ако има желаещи, които не са от София, отново да се свържат с мен да уточним детайли по изпращането на продукт по тяхно желание. Разбира се, всичко това е за моя сметка.

С какво ви помагам аз?

Продукти:
  • Безплатна процедура с топ продуктите на компанията (важи за София).
  • Пълен продуктов каталог на компанията.
  • Подробно описание на всичките продукти – от това как се използват, до последната съставка в тях .
  • Последни новини за промоции и оферти относно продуктите.

Маркетингови материали за сайтове:
  • Висококачествени снимки на продуктите и лого на компанията.
  • Сертификати за качество.
  • Показания и препоръки от хора, използвали продукта (напълно реални! ).
  • Препоръки от доктори и вещи лица в козметиката ( на по – късен етап).
  • При желание съм готов да предоставя статии за ползата от продуктите.

Какво търся в потенциален партньор ?
  • Трябва искренно да харесва продуктите.
  • Поставя потребителя на първо място. Задава си въпросите – „ Как да помогна/угодя на потребителя по – най добрият начин?“ и „Това, което правя, помага ли на потребителя или не?“.
  • Трябва да има рапорт с клиентите и посетителите си, изградено доверие и честност.
  • Доставя качествен „ контент“ в сайта/магазина/блога.
  • Статиите му „продават“, но са „омекотени“ за да паснат между него и аудиторията му. Без агресивни подходи.
  • Трябва искренно да харесва продуктите.

Благодаря за вниманието! Всеки, който се интересува, да се свърже с мен. Струва си!
За контакт – ЛС
 

Горе