Търся партньор за създаването , рекламата и подръжката на туристически сайт (обяви)

Angel_

Banned
Добър вечер на всички и весели празници !

Като за начало искам да спомена , че съм почти сигурен , че темата не е за тук , но не мога да публикувам в раздела с услугите . Ще помоля администратор , да бъде преместена ако е необходимо . Мерси


По темата . Важно е да отбележа , че не разбирам почти нищо от програмиране , дизнайн и т.н . Търся човек , с когото ще бъдем партньори в сайт за частни и фирмени обяви за квартири - апартаменти , стаи , хотели , вили и т.н . Както вече споменах , аз не разбирам от програмиране и затова въпросният човек , трябва да бъде достатъчно грамотен и разбиращ от работата си , че да може да създаде този проект и да го стартираме . От моя страна аз ще участвам със сериозна финансова подкрепа , реклама и всичко необходимо да привлечем клиенти.

За сега толкова ! Сериозен съм и очаквам само сериозни хора да се свържат с мен да обсъдим всичко с подробности .
Моля заинтересованите да ми пишат на лично или най-добре да ми оставят скайп.

ПП: С голямо предимство са хората от Бургаска област !
 
Последно редактирано:
От: Търся партньор за създаването , рекламата и подръжката на туристически сайт (обяв

Все още търся !
 
От: Търся партньор за създаването , рекламата и подръжката на туристически сайт (обяв

imot.bg , imoti.net ... и още куп други какво се надяваш и с какви средства ще ги бориш особенно с тази криза в имотния сектор
 
От: Търся партньор за създаването , рекламата и подръжката на туристически сайт (обяв

Здравей колега. Ако все още проекта ти е актуален, мога да ти предложа подходящ домейн (име, адрес) за сайта : holidays-in-bulgaria.eu Ако те интересува, се свържи с мен по скайп: k.krivchev
 

Горе