Търся партньор за 2 сайта,един за БГ един за EN

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Търся си партньор който да помага за 2 сайта.
Сайтовете са готови,подредени спретнати и напълнени със съдържание(единия по-малко).
От него очаквам да не очаквам да е "SEO гуру" но поне да знае какво прави,че на мен тази част ми е малко мъгла.
От моя страна имате поддръжка на сайтовете както и писане в тях, и с каквото друго мога да се справям.
Тук няма как да опиша всичко,ще ми отнеме един час, а и никой няма да го прочете цялото.
Ако има някой навит и със свободно време да пише в скайп или на ЛС за въпроси.
А всякакъв спам в темата е добре дошъл
 
От: Търся партньор за 2 сайта,един за БГ един за EN

Добре де, не ви ли омръзна да правите неща които не разбирате(инсталиране на CMS,плъгини към него,теми,редактиране на темите......)?
Няма ли да ви е по лесно да имате човек за тази цел,който работи с вас а не да ви скубе всеки път?
Също и идеята ? Имам вече 2 сайта насочено към EN .
От вас се иска само и единствено да се занимавате с скучната работа - оптимизацията.
От мен поддръжката и качването на информация.
 
От: Търся партньор за 2 сайта,един за БГ един за EN

Добре де, не ви ли омръзна да правите неща които не разбирате(инсталиране на CMS,плъгини към него,теми,редактиране на темите......)?
Няма ли да ви е по лесно да имате човек за тази цел,който работи с вас а не да ви скубе всеки път?
Също и идеята ? Имам вече 2 сайта насочено към EN .
От вас се иска само и единствено да се занимавате с скучната работа - оптимизацията.
От мен поддръжката и качването на информация.

Ей, сеото не е чак толкова скучно. :cry:
 
От: Търся партньор за 2 сайта,един за БГ един за EN

Бал съм маааму , сам ша са опраям то са видяло
 
Well_that_escalated_quickly.jpg

Трябва им време а и сигурно не са наясно за какво става въпрос.
За жалост моите способности няма да са ти от полза, но все пак може да дадеш малко инфо - ако кажеш какво печелят, а не какво трябва да правят (и наричаш работата им скучна), ще има повече интерес според мен.
 
От: Търся партньор за 2 сайта,един за БГ един за EN

Що бе, партньори, работа, ще му трябва един час да обяснява, свободно време, заплащането не е ясно, такива ми ти работи :) Как разбираш "някой да те скубе"? Отиваш в хранителния магазин и продавачката там те чака да те "скубе" за един хляб или нещо друго, всички услуги и стоки се заплащат, никой не скубе никой ;) друг е въпроса кой как възприема реалния живот ...
 
От: От: Търся партньор за 2 сайта,един за БГ един за EN

Обърка темата или аз не стоплям?
Що бе, партньори, работа, ще му трябва един час да обяснява, свободно време, заплащането не е ясно, такива ми ти работи :) Как разбираш "някой да те скубе"? Отиваш в хранителния магазин и продавачката там те чака да те "скубе" за един хляб или нещо друго, всички услуги и стоки се заплащат, никой не скубе никой ;) друг е въпроса кой как възприема реалния живот ...
 

Горе