Търся партньор !!!

yoda

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся партньор за изработка на 2-3 сайта за които вече имам готов трафик (3000-5000 BG уникални дневно). (Знам как звучи, но трафика го има и стои скатан за да се използва :D )
Повече инфо на ЛС или направо по телефона, че е по лесно.
 
Последно редактирано:
От: Търся партньор !!!

Да сега и аз го забелязъх това с ЛС_то :)
eto skype: yoda_predpriemach
 
От: Търся партньор !!!

Пиши и на мен ЛС. Ако има хляб в това начинание и аз съм на фронта..
 
От: Търся партньор !!!

Трябва да направя 5 поста за да имам право да пращам ЛС за това до тогава ето skype: yoda_predpriemach

или трябва да наспамя още 2 поста :p
 
От: Търся партньор !!!

skype: yoda_predpriemach

тоя скайп си си го направил специално за тази си регистрация в този сайт
НЕ Е ЛИ МАЛКО ПОДОЗРИТЕЛНО
срам те е от истинското си аз ли ?

Или искаш да си начисто ако нещо не е както трябва - защо не си даваш истинския скайп който ползваш а този новичкия?

и изобщо тея уникални в буркани ли си ги нашибал и чакат само да им отпориш капачката, за да нацепят брояча?

п.п. АБЕ НЕ ПОЛЗВАХ ЛИ ПРЕКАЛЕНО МНОГО ДУМАТА "СИ" В ТОЯ МИ ПОСТ ? това май е конспирация някаква ?
 
От: Търся партньор !!!

Просто не искам да пиша много инфо тук.
Освен това мисля че съвсем честно съм написъл _предприемач зад скайпа точно за да си личи че е нов. Все пак става дума за бизнес и не искам да се раздухва идеята ми прекалено.
На хората с които вече съм говорил мисля, че им е станало ясно точно за какво става дума.
Никои не бия през ръцете да се свързва с мен. Който иска да го направи.

skype: yoda_predpriemach

тоя скайп си си го направил специално за тази си регистрация в този сайт
НЕ Е ЛИ МАЛКО ПОДОЗРИТЕЛНО
срам те е от истинското си аз ли ?

Или искаш да си начисто ако нещо не е както трябва - защо не си даваш истинския скайп който ползваш а този новичкия?

и изобщо тея уникални в буркани ли си ги нашибал и чакат само да им отпориш капачката, за да нацепят брояча?

п.п. АБЕ НЕ ПОЛЗВАХ ЛИ ПРЕКАЛЕНО МНОГО ДУМАТА "СИ" В ТОЯ МИ ПОСТ ? това май е конспирация някаква ?
 
От: От: Търся партньор !!!

Пиши на скайпа защото аз сега направих 5 поста ама като гледам ти няма да можеш да ми отговориш защото имш само 3
Пиши и на мен ЛС
 
От: Търся партньор !!!

как пък все нови се намерихте в тази тема :)
 
От: Търся партньор !!!

как пък все нови се намерихте в тази тема :)

Аз защо ли нямам интерес от такива оферти... :)
 

Горе