Търся плъгин

danko6

Well-Known Member
Търся плъгин като Page2Cat
Трябва ми нещо, като това ,като създавам нова страница и после пускам нови публикации, благодарения на тула, директно да си избирам в коя страница да ги публикува.
Благодаря предварително :)
 
От: Търся плъгин

Момчета как най лесно да свържа създадена страница така че да вади постове от определена категория.
С какъв код да направя нова страница и да определя една категория и публикациите от нея да се вписват в направената страница :)
 
От: Търся плъгин

Момчета как най лесно да свържа създадена страница така че да вади постове от определена категория.
С какъв код да направя нова страница и да определя една категория и публикациите от нея да се вписват в направената страница :)

Има много скриптове из нета. А защо просто не използваш стандартната страница на категорията или искаш да е статична.
 
От: Търся плъгин

Не статичната ми е Home, и там съм си добавил една определена статия.И съм направил втора страница статии- и искам да направя определена категория и публикациите от нея да влизат директно в страница статии и това е.
Ще съм благодарен на всякакви съвети :)
 
От: Търся плъгин

Пиши в гугъл script for wordpress post from a category и ще ти излязат много и разнообразни. Избираш си някой настройваш си го за коя категория. То си пише как и си готов.
 
От: Търся плъгин

Момчета как най лесно да свържа създадена страница така че да вади постове от определена категория.
С какъв код да направя нова страница и да определя една категория и публикациите от нея да се вписват в направената страница :)
Може и да не съм ти схванал идеята, но ако искаш да статиите от дадена категория да ти излизат на една страница, направи си тази категория на страница в менюто
 

Горе