Търся поддръжка на онлайн магазин.

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Какво ми трябва:
Всеки ден качване на един нов продукт или пълен ъпдейт и промяна на стар /7 седмично/.
Това включва обработка на снимките / оформяне и добавяне на лого и воден знак / и описание на продукта от 300 думи /.
Публикуване на 50 обяви седмично /ръчно/ в различни сайтове/.
Мониторинг на сайта за зловрени кодове и проблеми в мрежата веднъж седмично.
По една сео статия седмично с много /10 -12 /снимки в блог към сайта /за пример статия свързана с определена категория продукти, като снимките за нея се вземат от наличните в сайта, при нужда намиране на подходящи от интернет.
Седмичен репорт за свършената работа с линкове към публикациите.

Допълнително заплащане за полезни съвети и идеи за популяризирането на сайта и увеличаване на продажбите и посещаемостта му при тяхната реализация.

Ако се сетя нещо ще допълвам, ако съм пропуснал нещо питайте :)

Търси се дълготрайно сътрудничество.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Забравих за заплащането.

Определяте го вие.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Навит съм за 1000лв на месец

Забравих за заплащането.

Определяте го вие.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Ако Андреев се откаже поради някаква причина, аз предлагам за 1200лв :)
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Навит съм за 1000лв на месец

Амиии ОК, прати ми снимки тогава.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Ако Андреев се откаже поради някаква причина, аз предлагам за 1200лв :)

И ти ми прати снимки тогава.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Началник извинявай за въпроса, но какви снимки искаш?

Амиии ОК, прати ми снимки тогава.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Началник извинявай за въпроса, но какви снимки искаш?

По твоя преценка, важното е да видя дали струва да ти давам 1000 лева на месец, за нещо за което други искат по 120-150.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Хм има ли такъв човек които за 120лв ще направи нещата които си казал - коректно в продължение на дълго време.
Аз не целя да се заяждам или да правя спам. Лично имам онлайн магазини и знам за каква работа и усилие и т.н става на въпрос, също и когато човек има опит вече вижда нещата от по друг ъгъл.

Хм мога да пиша много :) но отново ми е трудно да разбера ( по твоя преценка )
Искаш да ти покажа магазин които лично аз го поддържам и прави няколко хиляди на месец? За да си сигурен, че има смисал ли?


По твоя преценка, важното е да видя дали струва да ти давам 1000 лева на месец, за нещо за което други искат по 120-150.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

За 150 на месец по-добре си го поддържай ти - убеден съм че ще има в пъти по-голям ефект :wink:
За да тръгне тоя маг нагоре, трябва да се работи по него не само от човек който разбира, ами да се прави с желание и от сърце... хората на запад на това му викат - СТИМУЛ.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Хм има ли такъв човек които за 120лв ще направи нещата които си казал - коректно в продължение на дълго време.
Аз не целя да се заяждам или да правя спам. Лично имам онлайн магазини и знам за каква работа и усилие и т.н става на въпрос, също и когато човек има опит вече вижда нещата от по друг ъгъл.

Хм мога да пиша много :) но отново ми е трудно да разбера ( по твоя преценка )
Искаш да ти покажа магазин които лично аз го поддържам и прави няколко хиляди на месец? За да си сигурен, че има смисал ли?

Прав си :(
Много е трудно да се намери човек който да върши съвестно работата си дълго врем, на повечето им омръзва след месец - 3 и започват да отбиват номера.
Случвало ми се е 10 -пъти при това ПРЕДИМНО С ХОРА ОТ ТОЗИ ФОРУМ :)
Намерете един който да е работил с мен и да се оплаче?
Реално погледнато и в офлайн бизнеса е така. Трудно се намира добър персонал, но понякога човек намира,

И си прав и за 1000 лева, да мога да ти ги давам , но не е това начина да си ги поискаш нали?
Пишеш ми несериозен коментар, не вярвам да очакваш сериозен отговор :)
И аз не искам да се заяждам, а спаменето в темата ми е добре дошло, ако бъркам някъде покажете ми го.

А колкото до магазина с няколкото хиляди на месец... печалба или оборот? и колко точно +-1000 на месец прави?
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

То е ясно, че на никой не му се дават пари ей така, всеки иска да види следното - давам ти 100 ама искам да правя поне 200, вече има и алчни типове, ама то е там е друга тема.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Ако бъда честен, прав си, че не направих много сериозно предложението ми макар, че това е цената за която съм склонен да развия даден онлайн бизнес на месец.
Не съм от вчера в форума и съм чел доста постове които си писал и т.н - това е една от главните причини. Виждал съм начина ти на мислене.

Все пак ако имаш интерес, може да минем на личен и да поговорим по - сериозно. ( Според мен за 10 минути на лично ще се разберем, няма смисал да си губим времето )

Прав си :(
Много е трудно да се намери човек който да върши съвестно работата си дълго врем, на повечето им омръзва след месец - 3 и започват да отбиват номера.
Случвало ми се е 10 -пъти при това ПРЕДИМНО С ХОРА ОТ ТОЗИ ФОРУМ :)
Намерете един който да е работил с мен и да се оплаче?
Реално погледнато и в офлайн бизнеса е така. Трудно се намира добър персонал, но понякога човек намира,

И си прав и за 1000 лева, да мога да ти ги давам , но не е това начина да си ги поискаш нали?
Пишеш ми несериозен коментар, не вярвам да очакваш сериозен отговор :)
И аз не искам да се заяждам, а спаменето в темата ми е добре дошло, ако бъркам някъде покажете ми го.

А колкото до магазина с няколкото хиляди на месец... печалба или оборот? и колко точно +-1000 на месец прави?
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

За 150 на месец по-добре си го поддържай ти - убеден съм че ще има в пъти по-голям ефект :wink:
За да тръгне тоя маг нагоре, трябва да се работи по него не само от човек който разбира, ами да се прави с желание и от сърце... хората на запад на това му викат - СТИМУЛ.

Не съм лаком, просто съм мързелив и това което ценя най-много в живота е свободното време.
Защо да не си купя 4 свободни дни в месеца за 150 лева, при положение че аз няма нужда от тези пари, а този които има нужда от тях с радост ще ги спечели?

Реално погледнато, аз можех и сам да си изкопаля 100 метра окоп за оградата и със сигурност щях да го изкопая по-добре от работниците, но защо да го правя след като, мога да платя на някого да го направи.
Ако го копаех аз дали щях да заспивам трудно вечер?
А ако не заспивах трудно вечер, кога щяха да ми хрумват нови идеи за развитие? докато копая?
Ако тези идеи не ми хрумваха сега дали щяхда съм това което съм?
и още по важно щеше ли да ми хрумне идеята която така ме осени преди седмица и се надявам да ме направи мнооого богат :)

Труден е живота ей... труден... едвам издържам.
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Моля посочените суми по горе, да не влияят върху правилна ви преценка за работата. :)
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Разбирам! Успех в търсенето
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Амоун, няма нужда да обясняваш защо ти не искаш да го правиш...ако всеки работодател се поясняваше що предлага работата, отиваме ептем на кино :) Аз само обясних (много кратко, че са и мен ме мързи) защо няма смисъл от тънките цифри. Ти лесно ще намериш човек и за 100лв ама на него ще му е през дедовия дали мага ще върви или не - един вид ще драска нещо набързо машинално колкото да отбие номера. И ще бъде прав според мен. Това е генерален проблем в бг - заплащането :wink:
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Амоун, няма нужда да обясняваш защо ти не искаш да го правиш...ако всеки работодател се поясняваше що предлага работата, отиваме ептем на кино :) Аз само обясних (много кратко, че са и мен ме мързи) защо няма смисъл от тънките цифри. Ти лесно ще намериш човек и за 100лв ама на него ще му е през дедовия дали мага ще върви или не - един вид ще драска нещо набързо машинално колкото да отбие номера. И ще бъде прав според мен. Това е генерален проблем в бг - заплащането :wink:


Когато не правя нещо за пари и не съм длъжен да го правя, го правя с кеф :)
Така че мога да спамя и да се обяснявам с часове и да ми е забавно :)

Но ако трябва да тренирам или да си барна нещо по кода... ооооооооо все едно е края на света :)
 
От: Търся поддръжка на онлайн магазин.

Амоун, няма нужда да обясняваш защо ти не искаш да го правиш...ако всеки работодател се поясняваше що предлага работата, отиваме ептем на кино :) Аз само обясних (много кратко, че са и мен ме мързи) защо няма смисъл от тънките цифри. Ти лесно ще намериш човек и за 100лв ама на него ще му е през дедовия дали мага ще върви или не - един вид ще драска нещо набързо машинално колкото да отбие номера. И ще бъде прав според мен. Това е генерален проблем в бг - заплащането :wink:
Не е до парите. Дори 5000 лв/месец да плащаш на някого за тая работа, след 6 месеца макс вече ше му е "през дедовия". Просто щото ше почне да ги приема тия пари за даденост. А работата - за досадно задължение.

Особено ако става дума за онлайн заетост.

ПС: Срещат се и изключения.
 

Горе