Търся подизпълнител на голям проект - подобие на Booking.com

alabalist

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, търся партньор за голям проект - подобие на Booking.com с известни вариации и таргетиран само в определени държави.

Аз съм координатор на проекта, инвестирането е договорено на база обща рамка, търся най-вече сериозен ангажимент за програмирането. Всеки, който мисли, че може да се справи моля да покаже свои творения, като от сега трябва да е ясно, че готови CMS са силно нежелани (но не и изключени напълно). За проекта в работещ вид ще бъде отделен необходимия ресурс (наети сървъри, капацитет и т.н.).

Предимство е ползването на PHP/MySQL, но разбира се са възможни и други варианти (без ASP/SQL Server).

Изключително важно е сайта да бъде защитен от всички познати атаки, SQLi, изпълнения от рода на пароли в открит текст или hash без salt са изключени.
 
От: Търся подизпълнител на голям проект - подобие на Booking.com

Здравей, не искам да приемаш отговора ми като спам, но това което желаеш е нещо огромно и необятно. Аз лично работя като програмист от доста време и преди няколко години мислех за подобен сайт, но ... това нито е проект за 1 програмист, нито за двама, а за една сериозна фирма със сериозни ресурси. Та за да ти докажа, че не е спам мога да ти предложа, ако се работи със .svn на някой сървър с други програмисти да се включа в проекта срещу определено часово заплащане.
 
От: Търся подизпълнител на голям проект - подобие на Booking.com

Здравей, не искам да приемаш отговора ми като спам, но това което желаеш е нещо огромно и необятно. Аз лично работя като програмист от доста време и преди няколко години мислех за подобен сайт, но ... това нито е проект за 1 програмист, нито за двама, а за една сериозна фирма със сериозни ресурси. Та за да ти докажа, че не е спам мога да ти предложа, ако се работи със .svn на някой сървър с други програмисти да се включа в проекта срещу определено часово заплащане.
Здравей, повечето проекти, с които се занимавам са големи, но пък с осигурено финансиране. Аз самия съм програмирал доста време, но вече работя предимно като координатор и за по-сериозните разчитам на сериозни фирми и екипи. За съжаление едва ли мога да предлагам работа поединично, специално за този проект.
 

Горе