Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Elen_A

New Member
Здравейте. Имам нужда от помощ в популяризирането на сайт за beauty услуги - фризьорство, маникюр, педикюр, масаж и козметика. Услугата е нова за България и непозната за българския потребител. За да не изглежда като реклама, няма да споделям тук сайта, а на лични. Приемам всякакви предложения. Целта ми е повече хора от София да разберат за сайта и за услугите, които се предлагат. Помощта, разбира се, ще бъде заплатена. Не зная дали е добра идея да оставям имейла си, защото ще се види и сайтът. Затова моля на лични съобщения. Благодаря на всеки, който иска да се включи, да помогне за проекта и да си изкара някой лев.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

направи си профил в бг мама и пиши там. Как да пипеш във форуми без да звучи като спам или реклама има мнения тук.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

благодаря, GeorgeG. Ще разгледам тази опция.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Пускай реклами през Фейсбук, за мен това работи много добре.
Избираш точно аудиторията(в случая София, Жени, различни интереси,каквито искаш) и пускаш кранчето на трафика.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Най-добрия начин да набереш клиенти е като пуснеш оферта в големите сайтове за колективно пазаруване. Само гледай да може да поемеш обема. Дори ваучерите да излиза на загуба, ако част от хората ти станат редовни клиенти с времето ще избиеш инвестицията.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Здравейте. Имам нужда от помощ в популяризирането на сайт за beauty услуги - фризьорство, маникюр, педикюр, масаж и козметика. Услугата е нова за България и непозната за българския потребител. За да не изглежда като реклама, няма да споделям тук сайта, а на лични. Приемам всякакви предложения. Целта ми е повече хора от София да разберат за сайта и за услугите, които се предлагат. Помощта, разбира се, ще бъде заплатена. Не зная дали е добра идея да оставям имейла си, защото ще се види и сайтът. Затова моля на лични съобщения. Благодаря на всеки, който иска да се включи, да помогне за проекта и да си изкара някой лев.

Аз пък не разбрах каква е тая кумува срама да си дропнеш линка тук ?
Можеше пък и някой мющерия за педикюр да изпадне :D
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Здравейте.
Благодаря за съветите, момчета.
pavel.krasimirov,пускаме фб реклами активно. Събират се фенове, но реалните запитвания не са много.
BurnX,не гоним аудиторията на сайтовете за групово пазаруване. Напротив, друг е таргетът. Заети хора с минимално време, които сега имат възможност да се възползват от процедура и не искат да пропускат свободния си момент, защото тяхната фризорка има час след 2 седмици.
SEOKungFu, не е срам, а ме беше страх да не ми блокират акаунта, че съм нова. Иначе с най-голямо удоволствие - www точка adel точка bg - Ако ме изтрият - ти си виновен :) :neutral:
 
От: От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Здравейте.
pavel.krasimirov,пускаме фб реклами активно. Събират се фенове, но реалните запитвания не са много.
BurnX,не гоним аудиторията на сайтовете за групово пазаруване. Напротив, друг е таргетът. Заети хора с минимално време, които сега имат възможност да се възползват от процедура и не искат да пропускат свободния си момент, защото тяхната фризорка има час след 2 седмици.

Тогава пробвай linkedin, таргета звучи подходящ. Както споменах по-горе, форумите може би ще са ти един от най-големите източници на трафик, ако е качествена услугата.

SEOKungFu, не е срам, а ме беше страх да не ми блокират акаунта, че съм нова. Иначе с най-голямо удоволствие - www точка adel точка bg - Ако ме изтрият - ти си виновен :) :neutral:

За да успееш онлайн, трябва да се научиш да правиш разликата между спам и информация. Като пуснеш линк към сайта си в темата в този и вид, улесняваш потребителите и са на един клик, т.е спестяваш време на всички, което е ок. Виж ако беше влязла и написала "Купете еди кво си на ууу.нещоси.ком" и тва е, тва си е чист спам. За всички мързеливи - [url]www.adel.bg[/URL]. Друг е въпроса, че според мен услугата е малко странна, моите познати дами примерно, си ходят в салони, които харесват и едва ли биха се съгласили някой да им букне услуга в 'доверен салон' на сляпо, особено за разкрасителни процедури.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Благодаря отново за съветите, GeorgeG. Linkedin за сега не сме го използвали, но явно трябва.
Хубаво и, че ми разясни разликите :)
А относно услугата, да, тя е абсолютно непозната в България, затова стартираме и в София. Правихме проучване и 30% от клиентите не биха отишли при нов фризьор, маникюрист или масажист. Ние търсим останалите 70%, които искат услугата в определен час, ден и цена, и в проверен от нашия екип салон. Търсим обратната връзка от клиента, за да проверим и неговото впечатление от салона. Плюс елегантна отстъпка от 7% за клиента. Услугата е ориентирана и към чужденците и гостите на София, които например идват за една сватба и не искат да пътуват от Варна с прическа. Та това е идеята :) Благодаря и за линка, на мен не ми позволи.Поздрави!
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Благодаря отново за съветите, GeorgeG. Linkedin за сега не сме го използвали, но явно трябва.
Хубаво и, че ми разясни разликите :)
А относно услугата, да, тя е абсолютно непозната в България, затова стартираме и в София. Правихме проучване и 30% от клиентите не биха отишли при нов фризьор, маникюрист или масажист. Ние търсим останалите 70%, които искат услугата в определен час, ден и цена, и в проверен от нашия екип салон. Търсим обратната връзка от клиента, за да проверим и неговото впечатление от салона. Плюс елегантна отстъпка от 7% за клиента. Услугата е ориентирана и към чужденците и гостите на София, които например идват за една сватба и не искат да пътуват от Варна с прическа. Та това е идеята :) Благодаря и за линка, на мен не ми позволи.Поздрави!

Браво, звучи професионално. Успех с идеята и на първо време намерете някой, който има идея от дизайн на сайтове през 2015 да ви го оправи. Типография, марджини, лейаут - хич ги няма. За това как хората правят дизайни, разгледай themeforest или напиши в гугъл google material design.
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Ох, а сайтът е правен от доказани професионалисти... Ще трябва на много неща да се уча явно. Благодаря ти за съветите, GeorgeG, искрено :)
Моля всички, които ми писаха на лични съобщения, да оставят своя мейл, защото сайтът не ми позволява да изпращам лични още. Благодаря
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Щом ще бъде насочен и към гости и чужденци, сайта задължително да има и английска версия!
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Елена, изчисти си кутията със съобщенията или остави имейл, за да можеш да получаваш съобщения. Кутията ти е пълна ;)
 
От: Търся помощ в популяризирането на сайта за дамската аудитория

Здравейте. iliqnktzр в момента един от колегите го превежда. GeorgiTodorov,добре, вече зная.
 

Горе