Търся помощ за покупка от склад

fena81

Member
Здр
Търся фирма със която може да се пазарува от складове Либра,Софарма и Стинг. Всички фактури които ще се издават от складовете ги предоставям на фирмата на мен ми трябва самата стока.Предполагам че някой които му трябва увеличение на разходите ще му са добре дошли тези фактури.
Някой ако знае име и на други подобни складове ще съм много благодарен ако може да ги сподели
Който може да помогне може да ми пише на ЛС
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Стига продавахте стероиди уе... хората вече не могат да си намерят дрехи техен размер!
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Не става дума за стероиди а за козметика и хранителни добавки
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Увеличение на разходите?!?!?!?! Имаш предвид увеличение на дължимото ДДС към държавата?
 
От: Търся помощ за покупка от склад

не съм много запознат но ДДС не се ли дължи на печалбата или на разхода ?
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Увеличение на разходите?!?!?!?! Имаш предвид увеличение на дължимото ДДС към държавата?

Той няма да иска фактура, а ще си плаща на фирмата посредник. Най-вероятно ще иска и съответно да не му начисляват ДДС... Абе "система"...
 
От: Търся помощ за покупка от склад

това е че нямам познат , ако имах щеше да е най лесно. И сега търся човек който може да помогне даже ще си платя за услугата
 
От: Търся помощ за покупка от склад

И да имаш познат това дето го мислиш много трудно ще стане

- Първо ако си мислиш за теб стоката да мине без ДДС - щото той после ще си го възстанови, а пък той ще спечели от това че са му повече разходите - Направо забрави - Ако става въпрос за 100-200лв може и някой да се навие да ти направи услуга но за големи количества ако някой го направи после ще яде голяма томахавка при една ревизия.

- Ако мислиш да си платиш цялата цена и за фирмата да остане ДДС и разходите може и да се излъже някой но после пак ще яде томахавката при една ревизия

Това може да го направи само някой дето не му пука и е затънал до шия
 
От: Търся помощ за покупка от склад

И да имаш познат това дето го мислиш много трудно ще стане

- Първо ако си мислиш за теб стоката да мине без ДДС - щото той после ще си го възстанови, а пък той ще спечели от това че са му повече разходите - Направо забрави - Ако става въпрос за 100-200лв може и някой да се навие да ти направи услуга но за големи количества ако някой го направи после ще яде голяма томахавка при една ревизия.

- Ако мислиш да си платиш цялата цена и за фирмата да остане ДДС и разходите може и да се излъже някой но после пак ще яде томахавката при една ревизия

Това може да го направи само някой дето не му пука и е затънал до шия

Аз си плащам цялата цена която се закупува те нали си ми я продават със ДДС
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Ти си я плащаш с ДДС (без да ти издават фактура), а те след това го взимат обратно ДДС-то - И изглежда че все едно са на далавера 20% + допълнителни разходи - Обаче като само я купуват а не я продават на тях им се води като наличност и в един момент ще им минат на проверка ще видят че стоката я няма и ще им набият такива глоби за укриване на ДДС че свят ще им се извие.

За това те трябва да я продават - Ако я продават на доставна цена не е добре защото пак ще има проблем при проверка - Ако я продават с надценка трябва да се доплати ДДС и данък печалба.

А ти що не можеш да купуваш директно - нямаш фирма или нямаш право да купуваш от тях ако става въпрос за лекарства?
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Най-вероятно няма фирма, аз преди съм купувал за фирма която не се занимава с фармация от стинг, но само козметични продукти, а той иска точно това хранителни добавки и мазила до колкото разбрах.
 
От: Търся помощ за покупка от склад

Имам фирма но няма право да купува лекарствени продукти . Аз искам да купувам нормални продукти като пример контратубекс и това го водят лекарство
 
От: Търся помощ за покупка от склад

От кой град си? Ще те светна за някои неща. Пиши ми на лично.
 

Горе