Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

novibijuta

New Member
Искам да си направя експортен файл, който да добавя в друг opencart магазин. Проблемът е, че в Рекскарт не мога да добавя модул за import/export, а линкът на вграденият им модул не генерира xml страница. Някаква идея?
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Рекс май ползват 1.4.7 за база. Пробвай с безплатния модул на OC за import/export за тази версия дето го има в екстенжън директорията (направи си бакъп преди това)

И въобще защо рекс а не чист си опънцарт? Както виждаш само проблеми - прехвърляй продуктите и не се занимавай с тях.
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Всъщност много е вероятно проблема да не е от тях.

Имам инсталиран рекс на локалната машина. Импорт/ експорт инструмента за OpenCart 1.4.7 работи без проблем. Само си прехвърляте папката със снимките.

От платените има за 10 долара решение.
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Инсталирах го, но:
1. Изезна функцията check all, uncheck all в секцията за права на потребители
2. При всяко натискане на бутон в админ панела ми иска да се логвам наново
3. Генерираният експортен файл съдържа само категориите, няма продукти, описания и т.н.
Отказах се вече, мигрирам към opencart.
Благодаря ти за съветите!
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Инсталирах го, но:
1. Изезна функцията check all, uncheck all в секцията за права на потребители
2. При всяко натискане на бутон в админ панела ми иска да се логвам наново
3. Генерираният експортен файл съдържа само категориите, няма продукти, описания и т.н.
Отказах се вече, мигрирам към opencart.
Благодаря ти за съветите!

Ако ти е необходима помощ с опен карта ми пиши.

Поздрави,
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Последния път, когато говорих със съпорта на REX ми казаха, че версията им е 1.4.9.1. Пробвай с допълнителния модул за тази версия.
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Аз пък сега като се заиграх с моя Rex се оказа, че извеатията по мейл не работят. Проблема е че се хванах за него заради скапания модул на Еконт. Сега и аз ще мигрирам ръчно май.
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Много ли са продуктите? Ако да защо не пробваш с нещо такова да го "излъжеш"? :wink:

Или пробвай да прехвърлиш базата и снимките в нормален OC 1.4.х и от там да ъпдейтнеш до 1.5.х по някой от тези начини. Разбира се ще прецениш дали си заслужава да си играеш или да ги прехвърлиш ръчно.
 
От: Търся помощ с експортиране на xml от RexCart

Имам експортен файл, който малко трябва да се пипне, но не знам какво точно. Направих го по модел, изпратен ми от колега. Неговият се импортира, моят не може. Ако някой може да го оправи срещу заплащане да ми пише на ЛС.
 

Горе